7 – Skladacia karta A5

Produkt skladom
5,95 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 25. 4. - 29. 4.

  • Výdajne po celej SR

Priania vo formáte A5 s obrázkami čísel, pričom každé číslo od 1 do 10 tu má svoje nenahraditeľné miesto. Sú dokonalým doplnkom ku darčekom pre najmladších členov vašej rodiny – dajú sa ale aj kombinovať a môžete tak s nimi osláviť výnimočného človeka akéhokoľvek veku. Prianie vytvorilo grafické štúdio All The Way To Paris. Toto prianie s grafikou bolo vyrobená v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

Offsetová tlač na 400 g nenatieranom papieri Munken Pure (archívna kvalita, certifikát FSC). Vyrobené v Dánsku v rámci certifikačného systému Swan.

Značka MADO
Katalógové číslo M3194
Farba biela / modrá
Rozmer 14,8 × 21 cm
Poznámka vyrobené v Dánsku
Váha 150 g
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 25. 4.
Mr. & Mrs. – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 25. 4.
The Blue Cape – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 25. 4.
Box of Friends – 10 x A6 Pohľadnice MADO
19,90 €
Skladom, u vás už 25. 4.
Suzie The Sausage – Accordion A5 Card MADO
8 €