Abstraktný obraz bez rámu Love

74,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 22. 10. - 24. 10.

  • Výdajne po celej SR

Obraz od autorky Lucie Jindrák Skřivánkovej.

Limitovaná reprodukcia z originálnej série Flow je výsledkom spolupráce s Lů Jindrák Skřivánkovou.

Číslovaná a embosovaná limitovaná reprodukcia. Iba 99 kusov!

Art print vytlačený archívnym pigmentovým atramentom na prémiovom archívnom matnom papieri o gramáži 260 g/m2. Práve táto kombinácia zaručuje stálosť farieb na viac než 100 rokov. Kvalita, ktorá stojí za to!

Značka ARTYLIST
Katalógové číslo ARTLV01
Materiál archívny papier zo 100% bavlny
O značke / ARTYLIST

Všetky art printy Artylist sú vyrábané v limitovaných edíciach, takže budete mať istotu, že váš obraz bude exkluzívny. Každý art print je navyše ručne orazený s reliéfnym razítkom a má jedinečný kód, skrz ktorý si ho môžete overiť on-line.

Artylist - česká značka, ktorá si nemyslí, že umelecké diela patria len do galérie, ale aj do vašich domovov, kancelárií a obchodov. Každé dielo je originál a každá reprodukcia je obmedzená. Diela sú spracované dokonalou technológiou a doplnené láskou a ručným remeslom.

Všetky diela vytvárajú v spolupráci s talentovanými objavujúcimi sa umelcami tak, aby zapadali do Artylist konceptu, vytvorili atmosféru v akomkoľvek interiéri a priniesli estetický zážitok a radosť.

V Artylist sa tlačí všetko in-house najnovšími, ekologickými technológiami. Tím zaručujú najlepšiu kvalitu. Dielo, ktoré si vyberiete, vám sami zarámujú do dizajnového rámu tak, aby k jeho dokonalosti nič nechýbalo.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 50 %
Skladom, u vás už 18. 10.
Produkt u vás už 4. 11.
Produkt u vás už 4. 11.
Produkt u vás už 4. 11.