Arizona Big Buckle

Produkt skladom
136,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 25. 5. - 27. 5.

  • bezpečné doručenie

BIRKENSTOCK Arizona je skutočná klasika, ktorá po desaťročia teší mužov aj ženy svojim nadčasovým dizajnom. Verzia Big Buckle sa vyznačuje veľkou, elegantnou sponou. Stielka je podšitá mäkkou kožou, ktorá robí papuče mimoriadne pohodlné. Zvršok je vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej koža s lesklým lakovaným povrchom.

> detaily: dva popruhy, každý s veľkou, nastaviteľnou kovovou sponou; farebne zladené detaily

Značka BIRKENSTOCK
Katalógové číslo 1021388
Farba High Shine Chocolate
Poznámka vyrobené v Nemecku
Materiál nubuk / korok / EVA
koža: Koža je takmer nezničiteľný materiál, o ktorom môžeme s čistým svedomím povedať, že časté nosenie utvára jeho jedinečný charakter. Kvalitný kožený výrobok vydrží dlhé roky a bude svojmu majiteľovi slúžiť až do rozpadnutia. korok: Korok je materiál získaný odrezaním kôry, neprepúšťa vodu a je ľahko tvarovateľný. Vďaka tomu sa využíva napríklad pri výrobe obuvi, svoje uplatnenie však nájde aj v rôznych bytových doplnkoch. Jeho univerzálnosť potvrdzuje fakt, že je ľahký, pružný a dobre odoláva teplu. EVA: Revolučný materiál EVA priniesol revolúciu na poli obuvi. Je odľahčený, nepremokavý, má dobrú pružnosť a na svoju ľahkosť má aj prekvapivú výdrž, podobne ako korok sa časom vytvaruje podľa nohy nositeľa. Podobá sa plastu a vypožičiava si aj jeho ďalšie pozitívne atribúty.
O značke / BIRKENSTOCK

Nemecká značka Birkenstock vyrába štýlovú a modernú obuv s ortopedickou stielkou. Robia to očividne veľmi dobre, a to už dlhých 250 rokov. Čo je predsa viac, než kombinácia krásnych a zároveň zdravých topánok? Stálicou ich sortimentu je legendárny model Arizona, v ktorom si užijete domáce pohodlie alebo v ňom v letnej horúčave môžete vyraziť do ruchu veľkomesta. Okrem korkových ortopedických variantov môžete svojim nohám dopriať aj obutie z materiálu EVA, ktoré je odľahčené a ideálne na to, aby ste si ho len tak hodili do batohu na cesty. Viac sa dočítate na našom blogu.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Arizona EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.
Nové
Arizona EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.
Nové
Barbados EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.
Nové
Arizona EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.