Balance Face Mask

Produkt nie je skladom.
10,90 €   –10 %
9,81 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Balance face mask kombinuje esenciu z morských rias spolu so zinkom, ktoré spoločne aktivujú ozdravné procesy v pokožke. Íl a bambusové uhlie absorbujú prebytočnú mastnotu a nečistoty, flower acid šetrne a bez podráždenia odstraňuje odumreté bunky a medovková voda tonizuje a osviežuje. Vďaka textúre a účinkom výživného krému maska na pokožke úplne nezasychá, takže v záverečnej fáze svojho pôsobenia neodčerpáva z pleti vlahu. Po použití zostáva pleť čistá, žiarivá, ošetrená a dokonale hydratovaná bez pocitu nepríjemného pnutia.

Suroviny:
> Zelený a biely íl, sušený na slnku, je bohatým zdrojom prírodných minerálnych látok a vďaka výnimočným absorpčným vlastnostiam na seba dokáže viazať toxické látky a škodlivé mikroorganizmy.
> Aktívne bambusové uhlie vzniká karbonizáciou (pyrolýzou) vetiev, výhonkov aj koreňov bambusu za vysokých teplôt. Uhlie je hydrofóbne, neviaže vodu, takže na povrchu pokožky zachytáva iba nečistoty. Detoxikuje, čistí a je vhodné pre aknóznu pleť vďaka svojim antibakteriálnym účinkom.
> Flower acid predstavuje novú generáciu AHA kyselín. Šetrne odstraňuje odumreté bunky, fixuje molekuly vody v pleti, vyhladzuje a zjednocuje farebný tón pleti.
> Polymér z morskej riasy a zinok podľa klinickej štúdie pôsobí hneď v troch krokoch: optimalizujú hladiny séba a zabraňujú bujneniu baktérií; podporujú hojivé a opravné procesy v pokožke; tíšia zápaly a upokojujú. Pleť tak získava komplexný prístup k celkovej regenerácii.
> Medovková voda osviežuje a prebúdza pleť k životu, má výrazné antioxidačné a hydratačné účinky.
> Extrakt z koreňa zázvoru upokojuje a dodáva jas.
> Rozmarínový extrakt stimuluje obnovu buniek, zvlhčuje pleť a zlepšuje prekrvenie pokožky.

Použitie: Aplikujte 2-3x týždenne celistvú vrstvu masky na suchú, čistú tvár a krk. Nechajte pôsobiť 5-15 minút podľa typu vašej pleti. Potom masku opláchnite teplou vodou. Na bleskové očistenie použite navlhčený vatový tampón, mušelínový obrúsok či žinku a šetrne zotrite. Vyhnite sa očnému okoliu.

Tip: Pre expresnú detoxikáciu a očistu pleti naneste slabú vrstvu masky, jemne vmasírujte, nechajte pôsobiť 1-2 minúty a zmyte.

Značka ONEST
Katalógové číslo ONEST_BFMASK
Vôňa bez vône
O značke / ONEST

Niekde na začiatku vzniku značky Onest bolo presvedčenie, že veci môžu byť prirodzené, krásne a úprimné zároveň. Presvedčenie o tom, že "prírodné" ešte stále môže znamenať bez akýchkoľvek umelých prísad a "krásne" sa zaobíde bez zbytočných slov a ovácií. Keď niečo robíte poctivo, nemusíte to schovávať do dlhých sprievodných textov, nemusíte nič predstierať, ale naopak ukázať to podstatné a sebavedome si za tým stáť. Prípravky pre starostlivosť o pleť Onest vznikajú ručne, v malých sériách v Českej republike ľuďmi, vďaka ktorým remeslo nikdy nezanikne.

Mohlo by sa vám páčiť

Prírodná ílová maska
Prírodná ílová maska
Varianty:20 ml / 50 ml
- 10 %
Prírodná ílová maska HUYGENS
8,55 € 9,50 €
- 10 %
- 10 %
Hydratačná maska Elevate NAYA
59,31 € 65,90 €
- 5 %
Upokojujúca maska Avokádová NOBILIS TILIA
11,31 € 11,90 €