Beauty rituál ako sa patrí.

Čistá a žiarivá pleť. Túžime po nej všetci, hoci nie vždy sa jedná o samozrejmosť, a správna starostlivosť o ňu vyžaduje čas aj dávku trpezlivosti .
Se správnymi produktmi môže byť každý deň malým rituálom, po ktorom vaša pleť bude vyzerať zdravo a vy sa budete cítiť lepšie a sebavedomejšie.
Cez deň na našu pleť pôsobí množstvo vplyvov, či už sa jedná o modré žiarenie, prach či iné nečistoty. Ako udržovať svoju pleť v kondícii?

1. Zdravo vyzerajúca pleť.

Ako sme už spomenuli – na našu pleť počas dňa pôsobí množstvo vplyvov a z toho dôvodu je dôležité dbať na dôkladné odlíčenie, ktoré odstráni z našej pleti všetky nečistoty.
Vyskúšajte napríklad micelárnu vodu - jemne čistí pleť, odstraňuje make-up a zanecháva pokožku hebkú a sviežu.
Aby naša pleť bola v kondícii, nemôžeme zabúdať na hydratáciu. Či už máte normálnu, zmiešanú, alebo mastnú pleť, dnešný trh disponuje množstvom produktov,
ktoré vám ponúkajú presne to potrebné. Pokiaľ vás trápia vrásky, či jemné linky na tvári, nebojte sa siahnuť po retinole, a hlavne nikdy nezabúdajte na SPF.
Máte opuchnuté oči? Pomôže vám napríklad očný balzam, či očná tyčinka Ice Stick, ktorá úspešne zatočí aj s kruhmi pod očami.
K domácim rituálom starostlivosti o pleť nemôžu chýbať ani masky na tvár, ktoré by sme mali používať pravidelne aspoň 1x týždenne.

2. Rollery a guashe.

Myslíme si, že týchto drobných pomocníkov predstavovať nemusíme – avšak radi to urobíme, pretože bez nich si skrátka náš beauty rituál nedokážeme predstaviť.
Jedná sa o zázračné prírodné kamene, ktoré nie sú žiadnou bájnou legendou, ale účinným prvkom, ktorý nám pomáha na ceste za vysnívanou pleťou.
Face Roller zatočí s opuchnutými očami, pomáha rozbíjať kalcifikované toxíny a taktiež odstraňuje svalové napätie. To isté platí o guashe, ktorú by sme mali používať
maximálne 3x týždenne a neodporúčame ju na pleť so sklonmi k akné. Na umocnenie zážitku ich nezabudnite použiť v kombinácii s vašim obľúbeným krémom, či sérom.
Face roller môžete používať na sucho, ale guashu vždy iba v kombinácii s krémom alebo sérom Pokiaľ budete tento rituál vykonávať správne a pravidelne,
výsledky sa čoskoro dostavia Žiarivá a zároveň pevnejšia pleť.Pre umocnenie zážitku dajte face roller na pár minút do chladničky.

3. Výživa v podobe vitamínov pre našu pleť.

Dodržiavať každodennú rutinu môže byť náročné, ale musíme si uvedomiť, že aj strava a životný štýl majú na našu pleť vplyv.
Stručne povedané – na pleti sa prejaví všetko. Ako tomu predísť? Pite veľa vody a zároveň nezabúdajte na vitamíny.
Podporte vašu imunitu za pomoci vybraných vitamínov, skúste napríklad Podporou imunitného systému - Fungimun - Zmes extraktov a prášku z medicinálnych húb
s obsahom zinku a vitamínov na podporu imunitného systému, ochranu pred oxidatívnym stresom a stimuláciu tela pri vyčerpaní. Stres má výrazný podiel na kvalitne našej pleti, rovnako ako spánok. Ku kvalitnému spánku dopomôžu CBD kvapky, ktoré uľavia telu i mysli.

Prevedieme vás vybranými produktmi.