Gramofón Crosley Switch II Natural

Produkt skladom
199,90 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 2. 6. - 4. 6.

  • bezpečné doručenie

Gramofón zvláda prehrávanie gramofónových platní rýchlosťou 33 a 45 otáčok za minútu, vďaka čomu vie prehrávať ako staré LP dosky tak aj novšie kusy. Podporuje tiež technológiu Bluetooth, vďaka ktorej môžete ľahko s gramofónom spárovať treba svoj chytrý telefón, tablet či slúchadlá a užiť si aj počúvanie z týchto zariadení, alebo môžete tiež využiť zabudovaný analógový tuner vo vlnových rozsahoch FM / AM. Áno, to všetko je ukryté v tejto nenápadnej gramofónové debničke.

Kľúčové vlastnosti: gramofón s podporou technológie Bluetooth a s analógovým tunerom vo vlnových rozsahoch FM / AM. Gramofón zvláda prehrávanie gramofónových platní rýchlosťou 33 a 45 otáčok za minútu a je vybavený prídavnými reproduktormi a nechýba slúchadlový výstup. Biele telo a šedej gombíky skvele doplní dizajn vašej izby.

Značka CROSLEY
Katalógové číslo CR6034A-NA
Rozmer 38 x 35.5 x 20 cm, reproduktory: 16 x 15 x 20 cm
Farba hnedá
Váha 5,4 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné repliky pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 9. 6.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 4. 6.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 2. 6.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 2. 6.