Biela bodkovaný misa By Hand

Produkt nie je skladom.
8,90 €   –15 %
7,57 €
(produkt možno kúpiť len v sade po 6 ks)
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Ručne vyrobená keramická miska má jemný a elegantný tvar, ktorý sa bude krásne vynímať na raňajkovom stole. Je ideálna na servírovanie raňajkových cereálií alebo malého občerstvenia. Vzhľadom na ručnú výrobu sa môže líšiť od výrobku k výrobku. Môžete ju uchovávať v umývačke riadu alebo ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo CN0801
Rozmer ∅ 8,5 × 10 cm
Farba biela
Zľava do 20%
Materiál keramika
keramika: Krásna keramická práca je niečo, čo chce mať každý doma. Nádhera keramiky je vykúpená iba jej krehkosťou, takže odporúčame jemné a opatrné zaobchádzanie pri čistení a premiestňovaní. Oproti svojej krehkosti je však keramika prekvapivo pevná a zároveň má skvelú odolnosť voči vysokým teplotám.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

Miska Fuyu
Miska Fuyu
Varianty:∅ 25 × 8 cm /
- 50 %
Skladom, u vás už 28. 6.
Miska Fuyu HÜBSCH
3,25 € 6,50 €
- 20 %
Miska Safia BLOOMINGVILLE
11,92 € 14,90 €
- 20 %
Miska Safia BLOOMINGVILLE
11,92 € 14,90 €
- 20 %
Sada 2 ks – Miska Bakur BLOOMINGVILLE
14,32 € 17,90 €