Boston

Produkt skladom
131,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 25. 5. - 27. 5.

  • bezpečné doručenie

> veľkosť 36 – 41 narrow fit - užšia šírka
> veľkosť 42 – 45 regular fit - bežná šírka

BIRKENSTOCK Boston je skutočná klasika, ktorú je možné ľahko nosiť po celý rok. Vďaka dodatočnej penovej vrstve ponúka mäkká stielka extra pohodlie a rozmaznáva nohy po celý deň. Jeho prirodzený dizajn spočíva vo zvršku vyrobenom z obzvlášť mäkkého semišu.

Značka BIRKENSTOCK
Katalógové číslo 660471_660473
Farba Black
Poznámka vyrobené v Nemecku
Materiál Suede Leather
koža: Koža je takmer nezničiteľný materiál, o ktorom môžeme s čistým svedomím povedať, že časté nosenie utvára jeho jedinečný charakter. Kvalitný kožený výrobok vydrží dlhé roky a bude svojmu majiteľovi slúžiť až do rozpadnutia. korok: Korok je materiál získaný odrezaním kôry, neprepúšťa vodu a je ľahko tvarovateľný. Vďaka tomu sa využíva napríklad pri výrobe obuvi, svoje uplatnenie však nájde aj v rôznych bytových doplnkoch. Jeho univerzálnosť potvrdzuje fakt, že je ľahký, pružný a dobre odoláva teplu. EVA: Revolučný materiál EVA priniesol revolúciu na poli obuvi. Je odľahčený, nepremokavý, má dobrú pružnosť a na svoju ľahkosť má aj prekvapivú výdrž, podobne ako korok sa časom vytvaruje podľa nohy nositeľa. Podobá sa plastu a vypožičiava si aj jeho ďalšie pozitívne atribúty. semiš: Semiš je koža upravená brúsením na rubovej strane. Materiál sa vyznačuje krátkym, okom viditeľným vlasom. Vyžaduje špeciálnu starostlivosť, najmä poctivú impregnáciu a kefovanie. Za odmenu však svojmu majiteľovi prepožičia jedinečný luxus a jemnosť na dotyk.
O značke / BIRKENSTOCK

Nemecká značka Birkenstock vyrába štýlovú a modernú obuv s ortopedickou stielkou. Robia to očividne veľmi dobre, a to už dlhých 250 rokov. Čo je predsa viac, než kombinácia krásnych a zároveň zdravých topánok? Stálicou ich sortimentu je legendárny model Arizona, v ktorom si užijete domáce pohodlie alebo v ňom v letnej horúčave môžete vyraziť do ruchu veľkomesta. Okrem korkových ortopedických variantov môžete svojim nohám dopriať aj obutie z materiálu EVA, ktoré je odľahčené a ideálne na to, aby ste si ho len tak hodili do batohu na cesty. Viac sa dočítate na našom blogu.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Arizona EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.
Nové
Arizona EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.
Nové
Barbados EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.
Nové
Arizona EVA BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 25. 5.