Čajový servis Gunmetal 5ks

99,99 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 17. 7. - 21. 7.

  • bezpečné doručenie

Čajový servis Gunmetal obsahuje 1 čajovú kanvicu a 4 misky na čaj o objeme 180 ml. Sada je vyrobená ručne z odolnej keramiky. Keramika je priamo dovezená z Japonska. Je vhodná do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu.

Čajový servis od výrobcu MIJ je vyrobený ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená.

Čajový servis obsahuje 1 kanvicu na čaj o objeme 750 ml a 4 misky na čaj o objeme 180 ml. Set má čierno-šedú farbu. Sada je dodávaná v čiernej krabičke a tak je vhodná ako darček.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C5185
Rozmer 12 × 12 × 8,5 cm/9 × 5,5 cm
Objem 750 ml/180 ml
Farba čierna
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku
Váha 1300 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 20 %
Skladom, u vás už 10. 7.
Zľava 20 %
Skladom, u vás už 10. 7.
Zľava 20 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 10. 7.
Zľava 20 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 10. 7.