Čakrová svieca kráľovská modrá – Meditácia

Produkt skladom
7,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 19. 8. - 21. 8.

  • bezpečné doručenie

Svieca kráľovská modrá – Meditácia nám pomáha nájsť hlboký zmysel nášho života a životné poslanie našej duše. Prehlbuje meditáciu, pomáha nám kontaktovať náš vnútorný svet, vnútorné hodnoty. Vnímať potreby duše. Výborná na cviky s očami a meditácie pre choré alebo unavené oči.

Vyrobené v Českej republike z RSPO certifikovaného oleja z palmových plodov – čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo. Na zapálenie použite špajdľu.

Máme radi dažďové pralesy, preto sú sviečky Cereus vyrobené z certifikovaného palmového oleja, ktorý je produkovaný v rámci trvalo udržateľného poľnohospodárstva, bez rúbania dažďových pralesov, za férových pracovných podmienok a platového ohodnotenia. Pri produkcii palmového oleja s certifikáciou RSPO je naviac zaistená ochrana ohrozeným druhom živočíchov a rastlín, ktoré sa v pestovateľských oblastiach vyskytujú. Kúpou sviece z RSPO certifikovaného palmového oleja tak podporujete citlivý prístup k prírode a ľuďom.

Značka CEREUS
Katalógové číslo CER_0806
Rozmer výška 21 cm, ø 5,5 cm
Farba modrá
Poznámka Vyrobené v Českej republike. Doba horenia: cca 90-100 hodin.
Materiál sklo, RSPO certifikovaný palmový olej
O značke / CEREUS

Za horským či mořským vzduchem už nemusíte cestovat do tisíce kilometrů vzdálených destinací. Solné lampy české značky Cereus vám totiž ozdravné účinky solných krystalů poskytnou i v pohodlí vašeho domova či kanceláře, kdykoliv budete potřebovat.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 19. 8.
Nové
Skladom, u vás už 19. 8.
Nové
Skladom, u vás už 19. 8.
Skladom, u vás už 19. 8.