Čelo postele Sol

762,50 €   –64 %
273,06 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 29. 7. - 31. 7.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Použité materiály: drevotrieska, pena, plastové nožičky.

Obsahuje pružiny, ktoré sa vyznačujú pružnosťou, trvanlivosťou posedu a bezproblémovým používaním. Zároveň zaisťujú priedušnosť, a preto sú vhodné aj pre alergikov. Maximálna nosnosť je .

Hodnota Martindale je 100 000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie). Poťah: Plyšová a luxusná zamatová poťahová látka s jemným leskom. Perfektná voľba pre elegantný vzhľad nábytku. Má veľmi dobrú odolnosť voči oderu, čo výrazne znižuje riziko poškodenia. Materiál je na dotyk veľmi mäkký, skoro až hodvábny..

Ak chcete svoj nábytok udržať v perfektnom stave, tak by ste nemali zabúdať na pravidelné odstraňovanie prachu a nečistôt. Jemným ťahom otriete nábytok čistou suchou handričkou a dbajte na to, aby ste nepoškodili povrch. Nepoužívajte produkty, ktoré nie sú určené na povrch vášho nábytku.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, keďže bude produkt vyrábať špecificky na objednávku pre vás, a teda mu nevznikne situácia, že bude mať už vyrobené a nepredané kusy zbytočne skladom, teda zero waste, ktorý my sami podporujeme. Žiaľ, s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladáme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete novú pohovku zajtra. Tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka KOOKO HOME
Katalógové číslo HB_SOL5_MASTER
Farba šedá
Poznámka vyrobené v Európe
Váha 25 kg
Zľava nad 60%
Materiál drevo, preglejka, látka
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo. preglejka: Preglejka spravidla vzniká lepením viacerých tenkých vrstiev drevenej dyhy, ktorých vlákna sú spravidla usporiadané kolmo na seba. Vďaka tomu je jednou z najcharakteristickejších vlastností preglejok pevnosť a stabilita. V porovnaní s masívnym drevom sú však preglejky viac tvarovo stabilné a lepšie spracovateľné, pritom si však držia jeho pôvodné vlastnosti.
O značke / KOOKO HOME

Pohodlný nábytok nemusí byť nudný! Kooko Home prináša do sveta nábytku čerstvý a svieži vánok a bude šperkom pre každý interiér. Zaujímavý je dizajn vzorov, skvelá farebná rozmanitosť, vynikajúca kvalita a krásne premyslené detaily. Kooko Home ponúka široký sortiment nábytku rôznych veľkostí, farieb a štýlov. Tu si vyberie každý!

Mohlo by sa vám páčiť

Čelo postele Dallas
Čelo postele Dallas
Varianty:216(200) × 14 × 120 cm
- 40 %
Skladom, u vás už 29. 5.
Čelo postele Dallas COSMOPOLITAN DESIGN
414,54 € 690,90 €
Čelo postele Nj
Čelo postele Nj
Varianty:140 × 10 × 120 cm
- 40 %
Skladom, u vás už 29. 5.
Čelo postele Nj COSMOPOLITAN DESIGN
323,94 € 539,90 €
- 15 %
Čelo postele Whitmore ROWICO
902,62 € 1 061,90 €
- 15 %
Čelo postele Whitmore ROWICO
902,62 € 1 061,90 €