Borough

Produkt nie je skladom.
94,50 €   –88 %
11,34 €
Produkt nie je skladom.

Model Borough bol vytvorený s úctou k teniskám, pretože im bol zachovaný pôvodný tvar, ktorý sa snúbi s eleganciou poltopánok a praktickosťou klasických sneakers. Sú to nízkoprofilové topánky vyrobené z hladkej kože a silnej gumovej podrážky, naviac majú polstrovaný jazyk a lem, vystuženú pätu aj špičku, čo zaručuje nekonečné pohodlie. Elegantný vzhľad poltopánok z nich naviac činí ideálnu obuv na každú príležitosť.

Značka MAKIA
Katalógové číslo M9035A_BLACK
Farba čierna
Zľava nad 60%
Materiál 100% koža
koža: Koža je takmer nezničiteľný materiál, o ktorom môžeme s čistým svedomím povedať, že časté nosenie utvára jeho jedinečný charakter. Kvalitný kožený výrobok vydrží dlhé roky a bude svojmu majiteľovi slúžiť až do rozpadnutia.
O značke / MAKIA

Produkty pre severských námorníkov teraz dostupné aj pre nás smrteľníkov. Fínska značka navrhujúca originálne kúsky je tu len pre vás. Značka MAKIA sa zrodila v starej štvrti Helsínk, kde dodnes pôsobí. Ich oblečenie je vyrábané tak, aby vydržalo najnáročnejšie severské podmienky a mohlo vám dlho robiť spoločnosť. Každoročným bestsellerom sú ich bundy a parky, v ktorých sa budete cítiť ako starý morský vlk a zároveň si budete užívať komfort a štýlovosť. Tak hor sa do vĺn veľkomesta.

Mohlo by sa vám páčiť

Teddie M
Teddie M
Varianty:42 / 45
Skladom, u vás už 28. 6.
Teddie M VAGABOND
44,28 €
Teo
Teo
Varianty:45
Skladom, u vás už 28. 6.
Teo VAGABOND
71,45 €
John
John
Varianty:45
Skladom, u vás už 28. 6.
John VAGABOND
64,08 €
Paul 2.0
Paul 2.0
Varianty:43 / 45
Skladom, u vás už 28. 6.
Paul 2.0 VAGABOND
76,18 €