Gramofón Crosley Executive Tweed/Black

Produkt nie je skladom.
141,90 €
Produkt nie je skladom.

Zažite nostalgiu 20. storočia s gramofónom Crosley, očarí svojím jedinečným dizajnom v čiernejfarbe v kombinácii s krémovou, ktorá je elegantne doplnená o medené detaily. To všetko v kufríkovom prevedení s remeňovým pohonom. Vložte vinylovú platňu podľa svojho výberu, položte ihlu Diamond Stylus, ktorá je vyrobená z pravého diamantu s kombináciou ABS plastu. Prenos zvuku je famózny a vy si tak môžete užiť autentickú atmosféru minulých rokov. Gramofón disponuje 3 rýchlosťami prehrávania 33, 45 a 78 RPM. Ďalšie nemalou výhodou sú dynamické vstavané steroreproduktory a USB port pre pripojenie k PC.

Špecifikácia: Funkcia Auto Stop, remienkový pohon, prepínač rýchlosťou 33 1/3, 45 a 78 RPM, vstavané stereo reproduktory

Konektivita: RCA audio výstup, slúchadlový výstup, AUX vstup, USB port

Príslušenstvo: gumová podložka pod vinyl, plastová redukcia k singlom, napájací zdroj, USB a AUX kábel

Značka CROSLEY
Katalógové číslo CR6019A-TW
Rozmer 36 × 28 × 12 cm
Farba čierna / hnedá
Váha 4,2 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné repliky pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 18. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 24. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 24. 8.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 18. 8.