Čierny instantný fotoaparát Mini 90

146,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 11. 11. - 13. 11.

  • bezpečné doručenie

> Na produkty tejto značky nemožno uplatniť zľavu.

FujiFilm Instax Mini 90 je štýlový fotoaparát produkujúci instantné fotografie z rady Instax Mini, ktorý umožňuje okamžite vyvolať fotografiu o veľkosti kreditnej karty. Nový model Instax Mini 90 predstavuje spojenie prvotriedneho dozajnu so širokou paletou režimov fotografovania, ktoré sú upravené podľa rôznych scén a umožňujú tak fotenie realistickejších fotografií.

Disponuje neuveriteľne jednoduchým ovládaním a maličkými rozmermi. Pekný a jednoduchý dizajn si vás získa rovnako ľahko, ako veľmi rýchlo vyvolané a pekne ostré fotky.

Technické vlastnosti: objektív 60mm, f12,7, ohnisková vzdialenosť:0,6 m a ďalej, čas uzávierky 1/60 sek., akumulátorové napájanie.

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalógové číslo 16404583_70100134516
Farba čierna
Poznámka Balenie obsahuje fotoaparát, prípadne 10 kompatibilných filmov a koženú tašku v závislosti na zvolen
O značke / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je najväčší svetový výrobca fotoaparátov a filmov, ktorý funguje už od roku 1934. Od tej doby prišiel na trh s mnohými inováciami, ktoré hýbu celým svetom. Z ich dielne už od nepamäti vychádzajú digitálne a kompaktné fotoaparáty alebo klasické Intaxy, z ktorých si môžete vybrať aj u nás. Objavte aj vy čaro instantnej fotografie, ktorá vonia históriou!

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 2. 11.
Nové
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 2. 11.
Nové
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 2. 11.
Zľava 25 %
Skladom, u vás už 2. 11.