Čierny náramok Unity Double – svetlošedý – zlato

Produkt skladom
255,50 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 4. 6. - 6. 6.

  • Výdajne po celej SR

Tento jedinečný náramok UNITY kombinuje exkluzívne materiály, ako zapletanú taliansku kožu a striebro s betónom. Výsledkom je originálny a nadčasový náramok prvotriednej kvality.

Strieborný komponent je dostupný aj v žltej alebo ružovej pozlátenej variante a v troch farbách betónu (antracitovo čierny, šedivý a pieskový).

Dvakrát omotaný tenký kožený remienok je k dispozícii v šiestich farbách: čiernej, krémovej, šedomodrej, oranžovej a vínovej.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo GJBUGG142B
Farba čierna, šedá, zlatá
Rozmer dĺžka remienka 39 cm / rozmery spony 2,1 × 0,8 cm
Poznámka česká ručná výroba / koža pochádza z rodinného chovu v Taliansku
Váha 8 g
Materiál betón / pozlátené striebro (ryzost 925/1000) / talianska koža
betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. koža: Koža je takmer nezničiteľný materiál, o ktorom môžeme s čistým svedomím povedať, že časté nosenie utvára jeho jedinečný charakter. Kvalitný kožený výrobok vydrží dlhé roky a bude svojmu majiteľovi slúžiť až do rozpadnutia. striebro: Striebro je biely, lesklý, kujný a ťažný ušľachtilý kov. Pre svoj lesk a tvárnosť našiel uplatnenie najmä v šperkárstve.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 4. 6.
Čierny náramok Unity – svetlošedý – striebro GRAVELLI JEWELLERY
197,50 €