Katie Loxton: Výbavička pre každú ženu

Katie Loxton: Výbavička pre každú ženu

Rovnako ako žiadne čerstvo narodené bábätko nemôže po svete „behať“ bez poriadneho cumlíka a kočíka a ja neviem bez čoho ešte, nemôže žiadna žena do tohto sveta vstúpiť bez poriadnej výbavičky. Nie všetky veci sú samozrejme nevyhnutné, ale sú tu kúsky, ktoré sú pre novorodencov, ktorí vstupujú do sveta módy, životne dôležité.

Ako je známe a otestované naprieč zemami a generáciami, akékoľvek nakupovanie je pre ženy radosť. Tým skôr, ak je toto utrácanie legalizované tým, že sa jedná o veci nevyhnutne nutné na dýchanie a k mestskému životu. Máme pre vás pár tipov, čo ako nastávajúca módna ikona potrebujete a ako sa k tomu dostanete. Výbavičku je dobré zaobstarať si včas – to znamená predtým, než sa zo zákutí obchodného domu vynoria ďalšie ženy lačné po oblečení a doplnkoch. Obstarať si celkom nový arzenál tiež samozrejme nie je zadarmo, ale ak viete, kam siahnuť, môžete si ušetriť čas, stres a aj nejaké to euro, ktoré budete počas celého svojho veci hromadiaceho života ešte potrebovať. Našťastie pre vás existuje riešenie – volá sa Katie Loxton a nakúpite u nej všetko od A až do Z, bez čoho sa ako žena neobídete a čo vám vďaka kvalitnému prevedeniu aj dlho vydrží. Aby ste nemusela bezcieľne brázdiť po tých internetoch a nezablúdila náhodou na fóra, kde by vás kadejaká ženička mohla vydesiť zbytočnými rečami, zhromaždili sme pre vás všetko potrebné na jedno miesto. Čo teda nutne musíte vo svojej VLASTNEJ výbavičke mať?

Kabelka: Najdôležitejšia (a zároveň najnákladnejšia) položka. Vybrať tú správnu býva niekedy problém. Pri nákupe by sa v úvahu mal brať vek ženy, váha nákladu a príležitosť nosenia. Katie Loxton našťastie myslí na všetko a taktiež na to, že každá žena je originál. Prináša tak kabelky v tých najkrajších farbách a najrôznejších veľkostiach a strihoch, tak, aby si vybrala každá. Okrem klasických kabeliek narazíte v jej portfóliu aj na listové kabelky, vaky, plážové tašky alebo cestovné tašky vhodné na výlety. Peňaženka: Aj keď je možné, že vám po obstaraní základnej výbavičky veľa na odloženie neostane, pamätajte, že do základnej sady patrí aj peňaženka. Predsa len, nezáleží na tom, čo je vnútri, ale aká je navonok. Najlepšie vyzerá taká, ktorá sa hodí ku kabelke a zbytku outfitu. Katie Loxton ale myslí na všetko, pretože všetky kúsky naprieč kolekciou sú previazané podobným štýlom a používajú rovnakú paletu pastelových farieb. Kozmetika: Ženská pleť je, rovnako ako tá detská, veľmi citlivá a vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Nešetrite preto na kvalitnej kozmetike a nezabudnite ju ani vhodne uskladniť, nech ju máte vždy po ruke a môžete si hneď po kúpaní namazať zadoček.

Pokrývka hlavy: Teplé dni so sebou prinášajú riziko prehriatia a to je to posledné, čo by ste si počas voľných dní chceli uhnať. Spríjemnite si pobyt na pláži, v parku alebo v mestskej džungli poriadnym klobúkom, ktorý nielen že poslúži ako ochrana, ale naviac platí za super aktuálny módny doplnok. Pre dokonalý efekt ho odporúčame doladiť dobre sediacimi slnečnými okuliarmi.

Ochranné prostriedky: Keď už sme pri tej ochrane, nesmieme zabudnúť na ochranu toho najcennejšieho, čo máme – našej elektroniky. Pretože nám pánboh dal do vienka schopnosť multitaskingu, deje sa toho okolo nás kopec. A tak sa môže jednoducho stať, že prídeme o niečo, čo nás nakoniec vyjde omnoho drahšie, než celá výbavička dohromady.

Zápisník: Plná kabelka je dobrá kabelka. Nepredpokladáme, že by ste ako žena nevedela, čím svoju pýchu naplniť, ale ak by vám tam náhodou predsa len ešte ostalo nejaké miestečko a dvadsať kíl vám bolo málo, prihoďte do výbavičky aj zápisník. Môžete si tak viesť poznámky o tom, ako sa vám darí, kde vám vypadol aký zúbok, ako vám rastú vlásky a ako pekne priberáte. A nezabudnite, z nákupu výbavičky má radosť aj každá kamarátka alebo babička, tak ich priberte tiež. ;-)