VEMZU × PUMA Playground, alebo ako stihnúť vernisáž, tetovanie a párty za 1 noc?

VEMZU × PUMA Playground, alebo ako stihnúť vernisáž, tetovanie a párty za 1 noc?

Čo vznikne, keď sa zmieša hudba, výtvarné umenie, streetwear a poriadna porcia zábavy? No predsa VEMZU × PUMA Playground! Unikátna párty, ktorá prebehla koncom novembra v pražskom klube Swim, a na ktorú dodnes spomíname. Proste úplne nový level zábavy a inšpirácie. Kto neprišiel, o veľa prišiel – ráčte sa presvedčiť na vlastné oči v našom reporte!

 

 

 
Že Puma už dávno nie je synonymom prezúvok na telesnú výchovu, ale etablovanoua štýlovú značkou do každodenného života, to už sa vie široko ďaleko. Ale čo vám možno zatiaľ uniklo, je fakt, že hravá Puma presahuje aj do umeleckej sféry. A že celý náš Vemzu gang veľmi baví s týmto brandom spájať sily a spoločne sa "hrať" – priniesť na domácu scénu akciu, aká tu chýbala.

 

úvodní slovo

dj Ondrash

Čo všetko sa teda v rámci VEMZU × PUMA Playground odohralo? Na akcii dostali výstavný priestor hneď traja umelci, ktorí v spojení s Pumou dali voľný priechod svojej kreativite. Teniskami inšpirovaná koláž od Anny Martynenko, tenisky Puma pokreslené Kazisvetom alebo cool videoart od Kristíny Kulikovej – to všetko ste mohli vidieť naživo vo Swime, kde hranice medzi párty a vernisážou zanikali.

Kristýna Kulíková a tenisky od Kazisvěta

obraz Anny Martynenko

Kto si chcel vybiť súťažného ducha, dostal šancu v tanečnom battli pri retro arkádovke PAC-MAN alebo pri legendárnej videohre Beat Saber. Výhercovia rovno odišli s novým párom Puma tenisiek – a že to bolo napínavé zápolenie!

dance battle

Beat Saber a Pac Man

Okrem umeleckého zážitku, o ktorý sa popri výtvarníkoch postarali aj výborní DJs (Ondrash, MASHA LWP, KEWU, ~veni, ďakujeme!), si mohli návštevníci odniesť aj čerstvé tetovanie od Kazisveta. Vybrané motívy tetoval na kožu odvážlivcov priamo vo Swime – a zadarmo! O memoáre, ktoré len tak nevyblednú, sa pre zmenu postaral ďalší parťák akcie, náš milovaný Instax.

Masha LWP a KEWU

Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste sa za nami prišli do klubu zabaviť, či už na parkete alebo na hernom automate. Prispeli ste tým k super nálade celej akcie – a presne o tom Playground je! Ale dosť rečí, o zvyšok rekapitulácie sa postarajú zábery z miesta činu. Verdikt, komu to ten večer seklo vo Swime najviac, necháme čisto na vás.