Trendy darčeky od srdca


Nakúpili ste všetky položky z wishlistu, ale túžite drahej polovičke tiež trošku vyraziť dych tým, ako dobre ho/ju poznáte?
S minimálnym rizikom, že darček vymení skôr, než odstrojíte stromček? Žiadne strachy, príjemné prekvapenia sú moje druhé meno!
(Ale na sviatočnom obojku mám vyšité „Rudo, vrchný jeleň”, keby vás to zaujímalo.) Stačí sa držať troch pravidiel šikovného darcu!

 

1. Venujte zážitok, ale inak!

 


Covidová doba vstupenkám a zážitkovým voucherom príliš nepraje, vy ale môžete darovať oveľa osobnejšie gesto, ktoré sa do obálky nezmestí. Chcete príklady?
Sexy spodná bielizeň alebo nová posteľ, ktorá konečne nebude vŕzgať, to môže byť vzrušujúci darček pre oboch (a na exkluzívny poukaz na domácu erotickú masáž sa prípadná karanténa nevzťahuje, že áno). Retro gramofón môže byť skvelý spôsob, ako povedať "milujem naše jazzové večery (a teba tiež)" a rodinný jedálenský stôl zase bezchybne otvorí tému plánov na spoločnú budúcnosť.
Čo majú všetky tieto darčeky spoločného? Môžete sa z nich tešiť spolu a na mnoho spôsobov!!

 

2. Infiltrujte sa do jej/jeho dní

 


Existujú veci, ktoré nám ľahko zovšednia, pretože ich používame denne a bez premýšľania: diár, batoh, poháre, kľúčenka, ponožky
Keď ale ktorúkoľvek z týchto položiek vyberieme drahej polovičke „na mieru“ – s citom a v dizajnovom prevedení, dávame jej tým nielen praktický a funkčný darček, ale vlastne aj taký milostný talizman. Napríklad ja som svojej milovanej lani Hedvige venoval zimný šál – počas každej vianočnej smeny ju tak (doslova) hreje vedomie, že ju mám rád a myslím na ňu.
Také nenápadné pripomienky vzájomnej náklonnosti dokážu veľké divy, verte mi!

 

3. Nešetrite kvalitou

 


Ak si prajete, aby váš darček (aj bez odkazu na ceduľke) hovoril „chcem pre teba len to najlepšie“, vyberajte naozaj kvalitné kúsky, ktoré niečo vydržia.
Kožené martensky, betónové šperky, , vysokogramážne tričká, , sofistikované batohy, , prvotriednu clean kozmetiku, , face rollery z pravých kameňov…
Keby vaša peňaženka začala pofňukávať, vysvetlite jej pojmy ako cost-per-wear (cost-per-roll?). Nenadeľujete predsa chvíľkový wow efekt, ale dlhotrvajúcu radosť!