VEMZU × SOFIAN MEDJMEDJ – „To tě to baví?“ Sofian vás oblečie do hlášky zo svojho fresh singlu

VEMZU × SOFIAN MEDJMEDJ – „To tě to baví?“ Sofian vás oblečie do hlášky zo svojho fresh singlu

V januári vypredal sólový koncert v klube FAMU, na jeseň sa chystá vydať debutové CD, a ešte než naplno vypukne festivalová sezóna, poteší fanúšikov suprovým merchom. Sedemnásťročný Sofian Medjmedj sa môže pochváliť, že nahrával song v Abbey Roads a „išiel bomby“ s Benom Cristovaom, a aj napriek tomu zostáva pokorným, autentickým chlapcom, ktorý sa nehanbí dať najavo radosť, že si žije svoj sen.

Merch odkazuje na Sofiánov najčerstvejší singel „To ťa to baví?“, ktorý je na svete aj s vypimpeným videoklipom. Uvidíte v ňom vrchovatú porciu cool efektov, Sofianovo sídlisko, no, a tiež dievča z gameboya v podaní Naomi Adachi.

 

A ak nájdete seba (alebo svoje mladšie ja) v texte pesničky, nie je to nič divného – písal ju totiž sám život. „Text vyšiel z mojej osobnej skúsenosti. Inak písať ani neviem. Prezradím vám len to, že hudobníci sú citliví ľudia, a keď sa zamilujú, môžu sa ľahko stať súčasťou nejakej hry. To sa potom dejú veci,“ naťukol súkromné záležitosti Sofian.

Rečnícka otázka „To tě to baví?“ sa každopádne hodí nielen pre milostné rozčarovania. Ale napríklad taktiež v situácii, kedy žasnete, ako sa niekto nezmyselne handrkuje na poštovej prepážke. Alebo keď vás šéf neustále dokola napomína za niečo, čo fakticky ani nechápete – a ani chápať nechcete. Presne v takej chvíli je super mať tričko (alebo crop top!), čo vystupovanie dotyčného okomentuje za vás.

Vyberať si môžete hneď z troch strihov tričiek – máme tu dámsky crop top, predĺžený pánsky strih a do tretice aj variantu unisex. Dievčatá majú tú výhodu, že sa môžu rozhodnúť, či chcú hlášku „To ťa to baví?“ nosiť radšej čiernu na bielom alebo naopak.

A aby ste vedeli, kam si nový merch určite pribaliť, v lete môžete Sofiana vidieť (a počuť) naživo hneď na niekoľkých obrích českých festivaloch. Nech už vyrazíte na Colours (of Ostrava), na Rock for People, alebo na Sázavafest, určite neprepásnite Sofianovú live show! Nás baví naživo úplne najviac, preto sme sa rozhodli jeho tvorbu podporiť – a teraz hneď vám môžeme prezradiť, že sa Sofian v budúcnosti objaví aj na niektorej z plánovaných akcií VEMZU. Takže už môžete štartovať tešiaci mód!