Ten najmenej trápny Valentín...

Ten najmenej trápny Valentín...

Mestom sa už od rána poflakujú predavači červených ruží a pred Pandorou sa kľukatia dlhočizné fronty. Sviečky sú vypredané. Sexshopy taktiež. Valentín je tu. Ako na to, aby vaše dievča nemuselo plakať kamoškám do telefónu, a malo z toho potešenie kľudne až do prvého mája?

Večera, kvietky, masáže, čokoláda… celá táto romantická nádhera má niečo spoločného. Pôžitok je jednorázový. Taká holka romantička si proste chlapskú lásku užije len raz do roka,  14. februára a potom je na suchu. No a pragmatička, tá to má ešte horšie. Vyžehlená hromada bielizne a uprataný byt zaručene poteší každú ženu. Ale známky tak heroického činu sú preč ešte skôr, než odkvitne červená ruža od pouličného predajcu. 

Čo teda dievčaťu dať, aby jej to pripomínalo vašu nehynúcu lásku? 

foto @tomasvacek for @gravelli_jewellery

Moja láska je pevná

Diamanty sú večné a šperky (ak sa nestratia na bále) taktiež. Takže ak svoje dievča chcete potešiť, venujte jej niečo krásneho. Spomenie si potom na vás vždy, keď si daný šperk obliekne. Že ešte nemyslíte na ženenie? No, nikto nehovorí, že musí ísť o prsteň. Statement náhrdelník, roztomilú brošňu alebo štýlové náušnice bežné dievča vynosí omnoho jednoduchšie. A že práve vaše dievča šperky nenosí? Náušnice od Gravelli bude nabetón milovať aj zarytá minimalistka. Auru jogínky zas rozžiari štýlový náramok

Uctievam ťa tak ako si

Spodná bielizeň je ďalší super tip. Vlastne Valentín je k jej darovaniu ideálnou príležitosťou. Vyberajte však starostlivo, pretože ak všetko klapne, budete sa na ňu pozerať (a vyzliekať ju) práve vy. Aby malo vaše dievča vôbec chuť váš darček nosiť, sústreďte sa na špičkovú kvalitu, pohodlie a správnu veľkosť. Nie je nič trápnejšieho než dostať malé nohavičky a veľkú podprsenku. Prvé dva body sa dajú vyriešiť jednoducho, značky Tommy Hilfiger a Calvin Klein sú stávka na istotu. A čo tá veľkosť? Skúste dámu (alebo jej bielizeň) nenápadne zmerať. Naše tabuľky vám pomôžu nájsť to pravé. 

Som s tebou aj keď ma nevidíš

Čo asi robí, keď je sama doma? Pozerá na filmy alebo počúva hudbu? Z gramofónu a kvalitného vinylu sa jej bude počúvať ešte lepšie. Darujte dievčaťu svojho srdca platňu s obľúbenou hudbou. Spomenie si na vás pri každom pustení a keď už na to dôjde, je omnoho lepšie maznať sa za doprovodu kvalitného soundtracku, než v tichu.