Čo majú sexy hviezdy pod oblečením

Čo majú sexy hviezdy pod oblečením

Podprda musí za každú cenu robiť čo najväčšie kozy. Nohavičky majú byť pidi tangá z červenej čipky. Je treba sa vojsť do cieľovej veľkosti XS a vôbec – ak nevyzeráte ako modelka, nemali by ste sa snáď radšej ani vyzliekať.

Aha. Sorry. Tak takto sa nehrám.

Odmietam nosiť niečo, o ma tlačí a reže, a o si musím stále popoťahovať a upravovať len preto, aby som splnila mokré sny marketérov o sexy šelme. A ani sa nedivím, že celá Victoria’s Secret ide pomaly ale isto do hája. Dobre im tak. Keď už aj supermodelky musia mesiace cvičiť, aby sa do tých ich miniatúr vošli...

Ako nakupovať bielizeň ako moderná sebavedomá žena?

Nahá si božská

Každá ženská je najkrajšia nahá a reálne je úplne jedno, o si myslíte o veľkosti svojho pozadia, brucha alebo pŕs. Sexy je sebavedomie. Čipka je vedľajšia. Ten pravý z vás aj tak nakoniec bielizeň strhne tak rýchlo, že si ani nevšimne jej farbu.

Dôkazom je zadok Kim Kardashian a experimentálne som to overila aj ja.
// Calvine Klein, Kim Kardashian

Veľkosť je bullshit

Veľkosti sú len škatuľky, do ktorých sa nás výrobcovia snažia narvať. Radšej než sexy tangá naviac si kúpte krajčírsky meter, poriadne sa zmerajte a nakupujte podľa skutočných rozmerov, nie podľa skratiek. Ak to vašej duši pomôže, ceduľky potom môžete kedykoľvek odstrihnúť. Topánky si tiež nekupujete o dve čísla menšie. Tak ako vás napadlo, že so spodkami to bude iné?

Hovoril tu niekto, že sexy je len veľkosť XS? Rihanna uvádza značku Savage x Fenty – a teda, je sa na o pozerať. // @savagexfenty

Welness program

Kostice obmedzujú funkciu lymfatických uzlín v podpazuší, necertifikované materiály sú plné zbytkových chemikálií. Takže ak chcete detox a krásnu pleť, namiesto masáže raz za mesiac si kúpte radšej pohodlnú bielizeň na každodenné nosenie.

Gigi Hadid vždy vie, o je pre jej zadok najlepšie…
// @gigihadid @tommyhilfiger @luigiandiango @wmag

Tvoja vec

Spodná bielizeň je tu pre vás a vaše potešenie. Pre každodenné nosenie je kľúčové pohodlie, ale sú chvíle, kedy môžete potrebovať viac. Akú nosíte bielizeň je len a len vaša vec. Ja som svoju diplomovku obhajovala v čiernej čipke a podväzkoch. Tí traja páni v komisií to ale netušili. Obliekla som sa tak len pre seba. A cítila som sa skvelo, dokonca aj v záverečnej, trošku ostrejšej, diskusii.

Napríklad blížiace sa deň zamilovaných by mohla byť tá chvíľa, čo myslíte …?
// @savagexfenty

PS: Chlap by si na seba dobrovoľne žiadne kúsavé trenky neobliekol. Nikdy. Na to má sám seba príliš rád. Nemôžeme sa my ženy inšpirovať?