Dekoratívny predmet Alvin

45,50 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 17. 2. - 21. 2.

  • Výdajne po celej SR

Dekorácia Alvin je skvelým doplnkom k do akéhokoľvek štýlového vášho domova. Má síce tvar vázy, ale nie je vodotesná. Hravý tvar dodá vašej skrinke alebo príborníku šmrnc a dobre bude určite vyzerať aj na okennej parapete. Kam si Alvina umiestnite vy?

MATERIÁLY
Kov použitý v našich kolekciách má rôzne povrchové úpravy. Jednou z možností je práškové lakovanie, ktoré kovu dodáva luxusný vzhľad a zároveň ho chráni. Práškový náter je lak, ktorý je na kov nanesený za použitia vysokých teplôt. Práškové lakovanie zaisťuje rovnomernú farbu a má matný alebo (mierne) lesklý povrch.

STAROSTLIVOSŤ
Všetky použité kovy boli dôkladne ošetrené a nevyžadujú žiadne ďalšie ošetrovacie procesy. Ak sa vám kov poškodí, obráťte sa na špecializovanú predajňu. Ošetrený kov sa ľahko čistí mierne navlhčenou handričkou a jemným čistiacim prostriedkom. Následné vysušenie povrchu zaisťuje povrch bez šmúh.

Značka WOOOD
Katalógové číslo 373913-Z
Farba čierna
Rozmer 31 × 15 × 5 cm
Materiál hliník
kov: Lesklý kvalitný materiál, ktorý dodá nádych luxusu a len tak sa neopozerá. Medzi jeho prednosti radíme predovšetkým húževnatosť a výdrž. Preto sú produkty s prvkami kovu jedny z najkvalitnejších na trhu.
O značke / WOOOD

Ich koncept je veľmi jednoduchý. Vyrábajú robustný moderný nábytok, ktorý je jednoducho zostaviteľný a spája v sebe dekoratívne, ale aj praktické funkcie. Značka WOOOD má len jedno poslanie, a to dodať šťavu akémukoľvek interiéru. Vyskúšajte atraktívnu a modernú holandskú značku WOOOD, a vytvorte zo svojho bývania unikátnu záležitosť.

Mohlo by sa vám páčiť

Dekoratívny predmet Dominico L EICHHOLTZ
225,50 €
Dekoratívny predmet Dominico M EICHHOLTZ
150,90 €
Dekoratívny predmet Dominico L EICHHOLTZ
225,50 €
Dekoratívny objekt Frank EICHHOLTZ
2 879,90 €