Dóza Ville

Produkt nie je skladom.
10,90 €   –55 %
4,91 €
(produkt možno kúpiť len v sade po 2 ks)
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Túto malú sklenenú nádobu Ville s vekom môžete použiť na bezpečné skladovanie orechov, občerstvenia a iných potravín. Vďaka zjednodušenému a elegantnému vzhľadu zostane váš kuchynský dekor ľahký a funkčný, keď na kuchynskú linku alebo policu umiestnite sériu sklenených pohárov. Okrem ľahkého prístupu k potravinám, ktoré používate každý deň, prispieva vystavenie obsahu nádob House Doctor aj k vašej výzdobe. Kombinujte ich s pohármi Ville iných veľkostí, aby ste doplnili svoj úložný priestor.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo 261650102
Farba Clear
Rozmer 14.6 cm × ø 11 cm
Váha 0,6 kg
Zľava 40-60%
Materiál sklo, polyethylen
sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Set 2 – Sklenená dóza Taipei HOUSE NORDIC
180,63 €
- 30 %
Skladom, u vás už 24. 4.
Sada 2 ks – Nádoba z dymového skla HOUSE NORDIC
16,03 € 22,90 €
- 15 %
Úložná krabica Santorini HOUSE NORDIC
17,77 € 20,90 €
- 15 %
Keramická dóza s viečkom HOUSE NORDIC
12,33 € 14,50 €