Dvojmiestna pohovka Musso s prešívaným sedákom

1 519,90 €   –15 %
1 291,92 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 12. 7. - 16. 7.

  • Výdajne po celej SR

S nadrozmernou objednávkou vás samozrejme nenecháme na holičkách, dopravu aj takto veľkého kúsku od nás budete mať zadarmo. V prípade doručenia v rámci Bratislavy je v cene aj výnos 2 člennou posádkou.

V dnešnom hektickom a rušnom svete je relaxácia mimoriadne dôležitým aspektom nášho života. Ak je váš domov oázou pokoja, správne tvarovaná a estetická pohovka MUSSO je nevyhnutnosťou. Poskytne vám chvíle blaženého odpočinku pri čítaní obľúbených kníh alebo večernom sledovaní filmu. Poslúži aj ako pohodlné posedenie pri stretnutiach s rodinou alebo priateľmi. Pohovka MUSSO je vyrobená z kvalitnej nábytkovej látky, ktorá zaručuje jej estetický vzhľad a nadštandardnú odolnosť. Okrem toho bola doplnená dvoma malými pohodlnými vankúšmi, ktoré farebne a štýlovo ladia s pohovkou.

> čalúnenie: Moda - 100% kvalitná koža, typ: upravená lícová koža; hrúbka: 1,3-1,5mm; pôvod suroviny: Ázia/Južná Amerika
> polyuretánová pena: sedadlo: 30 kg/m³, operadlo: 21 kg/m³
> konštrukcia: preglejka, buk, borovicové drevo, drevotrieska, drevovláknitá doska, kartón

Značka MESONICA
Katalógové číslo MES-MUSSO-115B-2
Farba Cedar Brown
Rozmer 173 × 94 × 76 cm
Váha 41 kg
Zľava do 20%
Materiál Moda – vysokokvalitná prírodná koža
koža: Koža je takmer nezničiteľný materiál, o ktorom môžeme s čistým svedomím povedať, že časté nosenie utvára jeho jedinečný charakter. Kvalitný kožený výrobok vydrží dlhé roky a bude svojmu majiteľovi slúžiť až do rozpadnutia.
O značke / MESONICA

Mesonica nie je len ďalšia značka nábytku, je to príbeh lásky k dizajnu a kvalite. Očakávajte nábytok, ktorého každý kus vyžaruje osobitý štýl a zároveň ponúka najvyšší komfort. Od klasického dreva až po luxusné látky, Mesonica je spojením tradičného remeselného spracovania s moderným dizajnom, vytvoreným pre tých, ktorí chcú mať domov s charakterom. Je to nábytok, na ktorý sa len nepozeráte, ale ho aj zažívate.

Mohlo by sa vám páčiť

- 30 %
Variabilná pohovka Unwind – Clear/Ivory KARUP DESIGN
856,03 € 1 222,90 €
- 30 %
- 30 %
Variabilná pohovka Knob KARUP DESIGN
716,03 € 1 022,90 €
- 30 %
Variabilná pohovka Roots KARUP DESIGN
412,65 € 589,50 €