Dvojmiestna pohovka Tube

762,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 21. 8. - 23. 8.

  • Výdajne po celej SR

S nadrozmernou objednávkou vás samozrejme nenecháme na holičkách, dopravu aj takto veľkého kúsku od nás budete mať zadarmo. V prípade doručenia v rámci Bratislavy je v cene aj výnos 2 člennou posádkou.

Pre tých, ktorí milujú elegantné, moderné a komfortné, je sedačka Tube perfektnou položkou. Dvojsedák Tube je z kolekcie holandskej značky WOOOD. Teplá šedá látka je vyrobená zo 100% polyesteru, takže ju ľahko udržíte v čistote neutrálnym mydlom! Nohy a rám Tube sú vyrobené z chrómovaného kovu, ktorý dodáva pohovke moderný šmrnc. Na podrúčkach je pre zvýšenie pohodlia umiestnená lišta z bukového dreva, ktorá je ošetrená a namorená, takže znesie aj hrubé zaobchádzanie. Vankúše nemajú zips. Výška tohto cool dvojsedáku je 82 cm, výška sedu je 53 cm a výška podrúčky je 61 cm. Celková šírka je 189 cm, šírka sedadla je 180 cm, šírka podrúčky 6 cm. Hĺbka sedu pohovky je 56 cm. Priestor medzi sedákom a spodnou časťou lakťovej opierky je 9 cm. Chrómové nohy majú výšku 18 cm a ø 4 cm. Na ochranu tvrdých podláh by mali byť pod nohy umiestnené plstené klzáky.

Značka WOOOD
Katalógové číslo 377280-G
Farba Warm Grey
Rozmer 189 × 100 × 82 cm
Poznámka Vyžaduje montáž
Zľava do 20%
Materiál 100% polyester
veganská koža: Udržateľná alternatíva ku klasickej koži, s podobnými vlastnosťami a vizuálom. Na rozdiel od klasickej kože hľadá vegánska koža etické spôsoby a riešenia, napríklad býva tvorená recyklovanými, či dokonca rastlinnými vláknami.
O značke / WOOOD

Ich koncept je veľmi jednoduchý. Vyrábajú robustný moderný nábytok, ktorý je jednoducho zostaviteľný a spája v sebe dekoratívne, ale aj praktické funkcie. Značka WOOOD má len jedno poslanie, a to dodať šťavu akémukoľvek interiéru. Vyskúšajte atraktívnu a modernú holandskú značku WOOOD, a vytvorte zo svojho bývania unikátnu záležitosť.

Mohlo by sa vám páčiť