Exkluzívna fotografie John & Robert Kennedy

395,90 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 16. 5. - 20. 5.

  • Výdajne po celej SR

V júli 1960 porazil John F. Kennedy, mladý senátor z Massachusetts, v prezidentských voľbách Richarda Nixona. Silnú kampaň JFK viedol jeho brat Robert. Slávna fotografia Hanka Walkera, na ktorej sa John a Robert radia v hotelovom apartmáne v Los Angeles počas demokratického zjazdu, vypovedá o ich úzkom vzťahu. Táto monochromatická tlač sa dodáva v hnedom drevenom ráme s hliníkovým vnútorným rámom a priehľadným sklom.

Všetky zarámované umelecké diela od spoločnosti Eichholtz boli vytvorené vyvolaním fotografie, takže nejde o vytlačený plagát. V tejto podobe sú k dispozícii výhradne v spoločnosti Vemz prostredníctvom značky Eichholtz.

Ako sa o produkt starať:
> zamedzte priamemu slnečnému žiareniu

Značka EICHHOLTZ
Katalógové číslo EICH-101589
Farba hnedá
Formát v portréte
Motív čiernobiely / fotografie
Rozmer 78 × 92 cm
Materiál papier, sklo, rám: abachi drevo, zadný panel: MDF
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo. sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti. papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie... MDF: Materiál vyrobený na báze dreva – MDF je polotvrdá drevovláknitá doska. Drevovláknitá doska je pevná a dobre izoluje. Vďaka týmto vlastnostiam má široké uplatnenie napríklad aj v nábytkárstve.
O značke / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý zberateľ starožitností, vždy hľadá jedinečné kúsky. Keď bol v 90. rokoch na ceste po Ázii, bol tak očarený čínskym koloniálnym nábytkom, že ho začal dovážať. To znamenalo jediné – začiatok firmy nesúcej jeho meno. Eichholtz je holandský výrobca luxusného nábytku špecializujúci sa na jedinečný dizajn svojich produktov. V priebehu rokov sa spoločnosť rozrástla na jeden z najznámejších a najuznávanejších veľkoobchodov s luxusným dizajnovým nábytkom, osvetlením a doplnkami. Vybrať si produkty Eichholtz znamená vybrať pre váš domov dokonalosť a pozdvihnúť váš interiér na novú úroveň, ktorú si zaslúži.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Set 3 – Dekoratívny obraz Aspen HOUSE NORDIC
167,88 €
Exkluzívna fotografie Picasso 1949 EICHHOLTZ
2 387,90 €
- 25 %
Skladom, u vás už 16. 4.
Obraz Plantstudie BEPUREHOME
38,93 € 51,90 €
- 25 %
Skladom, u vás už 16. 4.
Dekorácia na stenu Sevijn – čierna WOOOD
52,43 € 69,90 €