Extra panenský olej z treščej pečene – spearmint – 60 kapslí

30,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 11. 8. - 13. 8.

  • bezpečné doručenie

Olej je získavaný z tresiek udržitelne lovených v čistých islandských vodách neďaleko poloostrova Westfjords. Každá fľaštička má dohľadateľýn pôvod. Olej se extrahuje za studena a za použitia starej remeselnej metódy, vďaka ktorej si olej uchovává čo najviac živín, nemá žiadne prídavné látky a pokladá sa za raw food. Výsledný olej je čistý a originálny. Z tohoto dôvodu môže olej meniť farbu, chuť alebo presné zastúpenie vitamínov a ostatných živín v závislosti na prírodných vplyvoch.

Každá várka je testovaná. Olej neobsahuje ortuť a dalšie tažké kovy.

ZLOŽENIE

Zloženie produktu: extra panenský olej z tresčích čriev získavaný za studena z volne lovených tresiek, rozmarýnový extrakt s prírodným vitamínom E ako antioxidant, rybia želatina. Obsahuje iba prirodzene se vyskytujú omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a dalšie v tukoch rozpustných živín. Tieto živiny nikdy niesu do oleja pridávané.

POUŽITIE
> doporučené množstvo: 4 kapsule pre dospelých
> skladovanie: Uchovávajte na tmavom mieste pri izbovej teplote (15°- 25°C)

Značka DROPI
Katalógové číslo 5694110051660
O značke / DROPI

Doplnky stravy po islandsky, to je Dropi. Za studena spracovávaný extra panenský olej z tresčej pečene v tej najlepšej kvalite. Včas ráno v islandskom Bolungarvíku vyrážajú dennodenne námorníci loviť tresky, ktoré sú ešte v ten deň spracované. Každý produkt možno spätne trasovať a zistiť loď, miesto lovu a certifikát kvality a pravosti. Olej v sebe uchováva čo najviac živín, nemá žiadne prídavné látky a pokladá sa za raw food. Výsledný olej je čistý a originálny.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 11. 8.
Nové
Produkt u vás už 11. 8.
Nové
Produkt u vás už 11. 8.
Nové
Produkt u vás už 11. 8.