Extra panenský olej z treščej pečene – tekutý, 220ml

Produkt skladom
62,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 11. 10. - 13. 10.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Olej je získávaný z tresiek udržitelne lovených v čistých islandských vodách neďaleko poloostrova Westfjords. Každá flaštička má dohľadateľný pôvod. Olej se extrahuje za studena a za použitia starej remeselnej metódy, vďaka ktorej si olej uchovává čo najviac živín, nemá žiadne prídavné látky a pokladá se za raw food. Výsledný olej je čistý a originálny. Z tohoto dôvodu môže olej meniť farbu, chuť alebo presné zastúpenie vitamínov a ostatných živín v závislosti na prírodních vplyvoch.

Každá várka je testovaná a aktuálny analytický certifikát sa dá nájsť na: https://www.dropi.com/traceability Olej neobsahuje ortuť ani dalšie tažké kovy.

ZLOŽENIE

Zloženie produktu: extra panenský olej z tresčích čriev získávaný za studena z volne lovených tresiek, rozmarýnový extrakt s prírodným vitamínom E ako antioxidantom. Obsahuje iba prirozdene sa vyskytujúce omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a dalšie v množstve rozpustné živiny. Tieto živiny nikdy niesu do oleja pridávané.

POUŽITIE
> doporučené množstvo: 5 ml pre dospelých
> skladovanie: Uchovávajte na tmavom mieste v chladničke, po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Pred prvým otvorením vychlaďte na teplotu nejmenej 4°C. Olej uchovávaný v chladničke alebo mrazáku môže zhustnúť a zakaliť sa. Pred použitím zľahka pretrepať.

Značka DROPI
Katalógové číslo 5694110051608
Orgány a telo imunita / kĺby, kosti a chrbtica
Objem 220 ml
O značke / DROPI

Doplnky stravy po islandsky, to je Dropi. Za studena spracovávaný extra panenský olej z tresčej pečene v tej najlepšej kvalite. Včas ráno v islandskom Bolungarvíku vyrážajú dennodenne námorníci loviť tresky, ktoré sú ešte v ten deň spracované. Každý produkt možno spätne trasovať a zistiť loď, miesto lovu a certifikát kvality a pravosti. Olej v sebe uchováva čo najviac živín, nemá žiadne prídavné látky a pokladá sa za raw food. Výsledný olej je čistý a originálny.

Mohlo by sa vám páčiť

Bio Triphala – podpora imunitného systému a trávenia – Organic India
Bio Triphala – podpora imunitného systému a trávenia – Organic India
Varianty:60 kapslí / 250 kapslí
- 10 %
Skladom, u vás už 11. 10.
Vysoko koncentrovaný vitamín D (2500IU) PUORI
17,50 €
Pregnancy Complex
Pregnancy Complex
Varianty:60 kapsúl / 120 kapsúl
Skladom, u vás už 11. 10.
Pregnancy Complex VIRIDIAN
20,90 €
Skladom, u vás už 11. 10.
Hormonálna rovnováha D-LAB NUTRICOSMETICS
34,50 €