Face Roller Kryštál

Produkt skladom
22,90 €   –35 %
14,89 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 3. 2. - 7. 2.

  • Výdajne po celej SR

Face roller si zamilovali čínske cisárovné už vraj v 17. storočí. A to nielen pre efekt skrášlenia a omladenia, ale aj pre samotný relaxačný pôžitok z masírovacieho rituálu. Konce face rollera zámerne nie sú symetrické. Menší valček slúži k masáži horšie dostupných tvárových partií (očné okolie, viečka, nos, pery), zatiaľ čo väčším valčekom masírujeme čelo, líca a krk. Pomocou face rollera oddialime starnutie pokožky a zároveň zjemníme nepekné prísne rysy tváre – v strese totiž naše telo presúva krv z pokožky do svalov, aby sme sa pripravili na boj alebo útek. Face roller taktiež rozbíja kalficikované toxíny, odstraňuje svalové napätie okolo čeluste a stimuluje pleť tak, aby produkovala viac kolagénu. Prispieva k vylúčeniu toxínov, prebytočných tekutín a k obnove cirkulácie krvi v pleti, a teda k rozjasneniu. Pritom stačí iba pár minút masáže denne!

Mávate opuchnuté oči? Dejte face roller do mrazáku!
Ak sa ráno budíte s opuchnutou tvárou, minerálny kameň bude odteraz vašim verným priateľom. Odporúčame dať face roller pred masážou na 5 až 10 minút do chladničky či mrazničky. Umocnia sa tým chladivé účinky prírodných kameňov, čo je ozajstný balzam, obzvlášť na vačky pod očami a opuchnuté očné viečka. Chlad totiž opuch zmierňuje!

Prečo kozmetika s face rollerom funguje lepšie?
Face roller sa síce dá použiť „nasucho”, ale oveľa lepší efekt z neho vyťažíte v kombinácii s pleťovým krémom, maskou, sérom či olejom. Hlavne večer sa vyplatí nočnú starostlivosť do pleti poriadne „zažehlit”. Vďaka masáži a zvýšeniu cirkulácie krvi sa kozmetika lepšie a hlbšie vstrebá a tým pádom účinkuje intenzívnejšie. Ak s masírovaním pleti začínate a nie ste si istí, akú kozmetiku prikúpiť, radi poradíme. Skvelo funguje, keď do pleti zarolujete bioaktívne liftingové sérum, hydratačný krém alebo pleťovú masku. A keď hovoríme pleťovú masku, kľudne môže byť aj textilná! Proste budete minerálnym valčekom prechádzať cez látku – áno, tak málo stačí, aby sa váš beauty rituál dostal na úplne nový level účinnosti.

Ako pomáha v boji s akné?
Face roller sa hodí pre každý typ pleti, vrátane tej citlivej či problematickej – ak vás trápia vyrážky, masážou pokožky docielite lepšie prekrvenie, a tým celý proces hojenia urýchlite. Len to chce valčeky poctivo čistiť pred a po každom použití.

Ako sa oň správne starať?
Zabudnite na chemické čističe, ktoré by mohli minerál poničiť. A pozor, face roller nie je rúško, takže ho v žiadnom prípade nevyvárajte ani neponárajte do horúcej vody. Na očistenie stačí navlhčená handrička.

Aké výhody a vlastnosti má kryštál?
Kryštál sa kedysi využíval k liečbe rôznych poranení, pri horúčkach a k tíšeniu bolesti. Svojimi účinkami nás zbavuje negatívnej energie a napĺňa tou pozitívnou. Tento veľmi univerzálny kameň možno použiť na všetky časti tela, nielen na pleť. Kryštál čistite cez noc, najlepšie ponorením do misky s vodou. Kameň znovu nabijete vystavením na priame slnko.

Podrobné informácie o použití a blahodárnych účinkoch face rolleru a guashi nájdete tu.

Značka VEMZU SELF-CARE
Katalógové číslo FR_CLEARQUARTZ
Farba Biela
Materiál kryštál – prírodný kameň
O značke / VEMZU SELF-CARE

VEMZU self-care je vlastne niečo ako naše dieťa. Je to naša značka a špecializuje sa predovšetkým na kozmetiku a šikovných kozmetických pomocníkov. Starostlivosť o telo a pleť sú rituály, ktoré s radosťou podnikáme každý deň. Naším obľúbencom sú masážne pleťové face rollery a gua-she. O tom, aký majú blahodarný účinok na pleť sa môžete dočítať tu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 20 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Masážny stimulačný kameň na pleť ERE PEREZ
20,40 € 25,50 €
- 35 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Face Roller Ametyst VEMZU SELF-CARE
19,44 € 29,90 €
- 35 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Face Roller Jadeit VEMZU SELF-CARE
12,94 € 19,90 €
- 35 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Face Roller Obsidián VEMZU SELF-CARE
12,94 € 19,90 €