Gél na obočie Brow + Lash Gel translucent

16,50 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 2. - 3. 3.

  • Výdajne po celej SR

Přírodní transparentní gel tvaruje a fixuje řasy i obočí. Zároveň zvýrazňuje řasenku a zabraňuje jejímu rozmazávání.

Obsahuje výtažky z nimbových listů a světlíku lékařského, které řasy i obočí intenzivně pěstí a vyživují.

Ideální pro krátké a světlé dolní řasy. Udržuje řasenku i obočí dlouhodobě v bezvadném stavu. Příjemně hydratuje řasy i obočí a rychle vytváří ochranný film.

Oftalmologicky testovaný přípravek, vhodný i pro citlivé oči

Složení:
Voda (Aqua), Alkohol (Alcohol), Sorbitol (Sorbitol), Glycerín (Glycerin), Nimba (Melia azadirachta), Čajovník čínský (Camellia sinensis), Hektorit (Hektorite), Světlík lékařský (Euphrasia officinalis), Éterické oleje (Parfum), Limonene Citronellol Kumarín (Coumarin), Geraniol Linalool Citral Hedvábný pudr (Serica), Xantanová pryskyřice (Xanthan gum)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829043763
Objem 6 ml
Farba translucent
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 28. 2.
Skladom, u vás už 21. 2.
Produkt u vás už 28. 2.
Produkt u vás už 28. 2.