Gramofón a audio systém PR 100/200 Bundle

Produkt skladom
349,90 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 16. 7. - 20. 7.

  • bezpečné doručenie

Zvýhodnený set, ktorý kombinuje gramofón GPO PR100 so štýlovým audio systémom PR200. Štýlový gramofón s technológiou Bluetooth a elegantným dizajnom. Gramofón ponúka dve rýchlosti prehrávania, 33 a 45 RPM. O skvelý prenos zvuku sa postará kvalitný prenoska značky Audio-Technica s nastaviteľným vyváženie, prítlakom na vinylové platne a funkciou Anti-skating. Povinnou výbavou moderného gramofónu, akým je model PR100 je aj technológia Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie hudby alebo spárovanie s Bluetooth reproduktorom. Gramofón je vybavený kvalitným vstavaným predzosilňovačom pre okamžité pripojenie u každému audio systému. Samozrejmosťou je aj funkcia auto stop a Auto return. K dispozícii je aj ovládač pre nastavenie výšky tónu.

Audio systém, ktorý sa dokonale hodí ku modelu GPO PR100. Systém ponúka dvojicu kanálov pre dokonalý stereo zvuk a vstavaný zosilňovač s výkonom 2 x 12W. Systém je vybavený analógovými VU metre a LCD displejom pre prehľadné sledovanie informácií o prehrávaní. PR200 dokáže prehrávať štandardné CD, ako aj MP3 súbory vďaka vstavanému USB portu. K dispozícii je aj technológia Bluetooth, ktorá zaistí bezproblémové bezdrôtové streamovanie hudby. Samozrejmosťou je aj vstavaný DAB / FM rádio prijímač azdroj pre 100V alebo 240V elektrickej siete.

Značka GPO RETRO
Katalógové číslo GPO83
Rozmer 42 × 32 × 11 cm
Farba stříbrná
O značke / GPO RETRO

GPO Retro je Anglický výrobca štýlových retro gramofónov s nostalgickou konštrukciou, ale s modernými prvkami, tak aby sa dali jednoducho používať v dnešnej rýchlej dobe. Ich produkty prekvapia kvalitným spracovaním, dobovými retro detailami a naozaj skvelou cenou.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 23. 7.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 20. 7.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 16. 7.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 16. 7.