Gramofón Crosley Cruiser Plus Turquoise

110,90 €   –5 %
105,40 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 8. 12. - 12. 12.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Na produkty tejto značky nemožno uplatniť zľavu.

Niektorí hovoria, že klasiku nemôžete vylepšiť, ale my sme tu, aby sme im dokázali, že sa mýlia s Crosley Cruiser Plus. Vzali sme typický dizajn Cruiser a vylepšili sme ho o funkciu výstupu Bluetooth, takže teraz môžete počúvať svoje obľúbené nahrávky na reproduktorovom systéme podľa vlastného výberu! Zachovali sme všetky klasické funkcie, ktoré poznáte a máte radi – očarujúci prenosný kufrík v dúhových farbách, tri rýchlosti a ovládanie výšky tónu pre všetky vaše potreby počúvania a Bluetooth prijímač a vstavané reproduktory, aby ste mohli počúvať na cestách – ale s pridanou možnosťou spárovať ho s vašimi obľúbenými externými reproduktormi cez Bluetooth výstup.

Čo dokáže? Prehráva rýchlosti 33 1/3, 45 a78 RPM, prehrá dosky 7 ", 10", 12 ", pitch control / pre presné prehrávanie, Aux Input, Bluetooth, RCA Output, konektor 3,5 mm pre slúchadlá, alebo pre prepojenie s externým reproduktorom , stereo reproduktory 2x 3W, auto stop, ihla s diamantovým stylusom, remeňový pohon ako za čias analógové éry.

Súčasťou balenia je návod, gumová podložka pod vinyl, redukcia k singlom a napájací zdroj.

Značka CROSLEY
Katalógové číslo CR8005F-TU
Farba modrá
Rozmer 35 × 25 × 12 cm
Poznámka vybavené funkciou Bluetooth OUT
Váha 2,5 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné adaptácie pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti. Objavte s nami znovuzrodenú celosvetovú lásku k vinylovým doskám a gramofónom, ktoré vám prehrajú vašu obľúbenú dosku v elegantnom štýle. Okrem svojej funkčnosti sú gramofóny tiež krásne bytové doplnky.

Mohlo by sa vám páčiť

- 5 %
Skladom, u vás už 5. 12.
Gramofón Portfolio Quatzal CROSLEY
137,70 € 144,90 €
- 5 %
Skladom, u vás už 5. 12.
Gramofón Crosley Cruiser Plus Fawn CROSLEY
94,90 € 99,90 €
- 5 %
- 5 %
Gramofón Crosley Gig Brown/Black CROSLEY
189,90 € 199,90 €