Gramofón Portfolio Quatzal

Produkt skladom
144,90 €   –5 %
137,70 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie do 19/1 a zadarmo

  • u vás doma 4. 2. - 6. 2.

  • Výdajne po celej SR

Gramofón Crosley Portfolio je vám pripravený zahrať! Tento nový rad obľúbených gramofónov v luxusných farebných a nevšedných prevedeniach vás zláka bohatým a teplým zvukom vinylových platní. Prenosný gramofón s dvoma rýchlosťami v štýle kufríku je veľmi ľahký a ľahko sa prepravuje. Tento model má vstavané stereo reproduktory pre lepšie počúvanie, môžete si tak užiť vašu obľúbenú hudbu s dokonalým zvukom v kvalite vinylu.

Využite možnosť pripojenia Bluetooth a streamujte hudbu bezdrôtovo, z vášho zariadenia, do dynamických reproduktorov s plným rozsahom. Ďalej je možnosť využitia USB.

Technické parametre: Výkon RMS [W] 10, rýchlosť prehrávania [ot./min]: 33, 45, 78, AUX in: Áno, vstupy / výstupy: RCA, slúchadlový výstup.

Značka CROSLEY
Katalógové číslo CR6252A_QL
Rozmer 31 × 38 × 15 cm
Farba zelená
Váha 4,5 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné repliky pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 5 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 30. 12.
Zľava 5 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 20. 12.
Zľava 5 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 18. 12.
Zľava 5 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 20. 12.