Grass Fed True Collagen Box 15 × 5 g

23,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 30. 5. - 3. 6.

  • Výdajne po celej SR

Doplnok stravy so 100% hydrolyzovaným grass fed hovädzím kolagénom. S vysokým obsahom bielkoviny (89 g / 100 g).
Grass Fed True Collagen je kryštalicky čistý hydrolyzát kolagénu pochádzajúci od voľne pasúcich sa kráv kŕmených trávou v rámci tradičných farmárskych chovov. Jedná sa o produkt z ekologického poľnohospodárstva s minimálnou uhlíkovou stopou. Na izoláciu a následnú enzymatickú hydrolýzu kolagénu je využitý šetrný výrobný proces. Výsledkom je výberový hydrolyzát kolagénu, ktorý vzhľadom na svoju kvalitu a čistotu len ťažko hľadá konkurenciu.
Grass Fed True Collagen nie je “nastavený” balastnými zložkami ako sú umelé sladidlá, umelé farbivá, alebo ďalšími aditívami, ktoré sa v prírode prirodzene nevyskytujú. Krištáľovo čistý enzymatický hydrolyzát najvyššej kvality je v najkratšom možnom výrobnom procese spracovaný a následne zabalený do inertnej sklenenej nádoby.
Grass Fed True Collagen umožňuje efektívne a čisto doplniť životne dôležité aminokyseliny, ktorých hladina prirodzene s vekom klesá (pokožka, spojivové tkanivo, chrupavky a väzy). Grass Fed True Collagen ponúka najvyššiu kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a prirodzenú chuť bez nepríjemného zápachu a balastných rezíduí.
Balenie obsahuje 14 jednorazových dávok grass fed kolagénu, ktoré stačí zaliať studeným alebo teplým nápojom podľa vlastnej voľby. Balenie je určené pre 14 dní trvajúcu kúru – 5 g kolagénu / deň.

V ČOM JE ROZDIEL?
> prémiová kvalita
> len jedna zložka: 100% enzymaticky hydrolyzovaný grass-fed kolagén
> čisté bioaktívne grass-fed kolagénové peptity hovädzieho pôvodu
> z farmárskych chovov kráv kŕmených trávou, žijúcich na voľných pastvinách v Brazílii
+ Etická a šetrná produkcia (udržateľné – environmentálne poľnohospodárstvo)
> superprémiová kvalita (typ 1) a čistota
> vysoká využiteľnosť, bez zápachu, bez pachuti
> 100% prírodné zloženie
> GMO free
> rBGH/rBST free
> gluten free (bez lepku)
> sugar free (bez pridaného cukru)
> NO Big agrobusiness
> vďaka pôvodu z grass fed chovov je kolagén Ancient Brave špičkou z hľadiska chuti – takto čistú chuť a vôňu je možné získať iba od chovu živeného trávou na voľnej pastve úplne bez rBGH, rBST, GMO

PREČO UŽÍVAŤ GRASS FED TRUE COLLAGEN?
Kolagén je doslova stavebná hmota, z ktorej sme utvorení. V ľudskom tele ho nájdeme prakticky všade. Na všetky tieto oblasti (a ešte mnohé ďalšie) má suplementácia kolagénových peptidov vplyv a je ich súčasťou:

> dopĺňa bielkoviny a aminokyseliny, ktorých produkcia s vekom klesá (35+)
> dopĺňa bielkoviny a aminokyseliny pri optimalizácii telesnej hmotnosti
> dopĺňa bielkoviny a aminokyseliny pri nadmernej fyzickej námahe
> regenerácia a hydratácia pokožky
> regenerácia tkanív a slizníc
> regenerácia spojivových tkanív
> regenerácia črevnej sliznice
> vhodný na pravidelnú konzumáciu
> vhodný pre tzv. prerušované pôsty (Brave Metóda)
> vhodný ako súčasť diéty, keto diéty a paleo diéty

Dávkovanie: 5 g (1 sáčok) denne. Rozmiešajte v pohári studeného alebo teplého nápoja podľa vašej voľby, kolagén je bez chuti a bez zápachu.

Upozornenie: Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahradzuje pestrú stravu. Deti, tehotné a dojčiace ženy, konzultujte použitie s lekárom. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov a lepku.

Zloženie: 100% hydrolyzovaný grass fed hovädzí kolagén. 5000 mg kolagénu v 1 dávke.

Značka ANCIENT + BRAVE
Katalógové číslo AB_25512
Váha 15 × 5 g
O značke / ANCIENT + BRAVE

S Ancient Brave si doprajete luxus krištáľovo čistých a zároveň maximálne účinných produktov, vychádzajúcich zo starobylých znalostí o efektívnom stravovaní. Tie ponúkajú etickú a zdravú alternatívu k súčasnému trendu radikálnych diét, ktoré majú v dlhodobom meradle devastujúci účinok na organizmus. S Ancient Brave prirodzeným spôsobom a bez ujmy na zdraví optimalizujete hmotnosť, ale aj znova naštartujete optimálnu fyzickú aj psychickú kondíciu. Za kvalitou prémiovej britskej značky stoja dve úspešné ženy: Annelie Whitfieldová, uznávaná hollywoodska kaskadérka, ktorá sa posledných 15 rokov venuje naturopatii a liečbe bylinkami, a Kate Prince, ktorá je skúseným mediálnym špecialistom. Značka Ancient Brave patrí v súčasnej dobe k absolútnej špičke na britskom trhu v rámci prémiového sortimentu zameraného na kvalitu a náročného zákazníka.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 23. 5.
Inspired Brain Collagyn® ANCIENT + BRAVE
38,50 €
Vitamin K2
Vitamin K2
Varianty:30 kapsúl / 90 kapsúl
Skladom, u vás už 23. 5.
Vitamin K2 VIRIDIAN
15,90 €
Skladom, u vás už 23. 5.
B-Complex B12 High Twelwe® – 90 kapsúl VIRIDIAN
18,90 €