Guasha Ruženín

Produkt skladom
11,80 €   –20 %
9,44 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 4. 4. - 6. 4.

  • Výdajne po celej SR

Tisíce rokov stará liečebná technika guasha (vyslovte gva-ša) ide v účinkoch ešte ďalej – popri rozprúdeniu energie a lymfy tiež odplavuje z tela usadené toxíny, vyhladzuje vrásky a spevňuje tvárové kontúry. Preto tiež (na rozdiel od face rollera) nie je určená na každodennú masáž, ale nanajvýš trikrát do týždňa, a už vôbec sa neodporúča na aknóznu pleť.

Ako vyzerá správna guasha masáž?
Pri správnom použití čínskeho zázraku zvaného guasha koža dočasne sčervená – hrana kameňa za sebou necháva červenkasté cestičky, ktoré samé zmiznú za pár sekúnd či minút. Je to známka, že masáž vykonávate správne – krv sa vracia do epidermy, vaša pleť sa prekrvuje, okysličuje, omladzuje. A mimochodom, guasha sa hodí k masáži celého tela, nemusíte sa teda obmedzovať len na pleť. Účinne pracuje aj na úrovni svalov – pomáha pri tkanivovej adhézii alebo bolestivých svalových uzloch.

Prečo sa musí guasha používať s kozmetikou?
Aby ste sa neporanili, zapamätajte si ďalší rozdiel medzi face rollerom a guashou – guasha sa zásadne používa s podkladom! Môže to byť hydratačná maska, pleťový olej, omladzujúci krém alebo hyaluronové sérum. Akou kozmetikou si svoj masážny rituál vylepšíte a prevoniate, to už záleží len na vás. Ale zásadne nie nasucho.

Aké výhody a vlastnosti má ruženín?
Ruženín je svojou farbou a jemnosťou považovaný za kameň srdca a lásky. Jeho zdravotné účinky sa prejavujú najviac v okolí srdca, kde pomáha čistiť, posilňovať a vyrovnávať emócie, a tým ovplyvňovať srdcový rytmus. Taktiež sa používa ako doplnok k liečbe neplodnosti. Ruženín uľahčuje zaspávanie, takže je vhodný k večernej relaxačnej masáži. Kameň čistite vlažnou vodou po každom použití. Nevystavujte ho priamemu slnku, mohol by stratiť svoju farbu.

Podrobné informácie o použití a blahodárnych účinkoch face rolleru a guashi nájdete tu.

Značka VEMZU SELF-CARE
Katalógové číslo GS_ROSEQUARTZ
Farba Ružová
Materiál ruženín – prírodný kameň
O značke / VEMZU SELF-CARE

VEMZU self-care je vlastne niečo ako naše dieťa. Je to naša značka a špecializuje sa predovšetkým na kozmetiku a šikovných kozmetických pomocníkov. Starostlivosť o telo a pleť sú rituály, ktoré s radosťou podnikáme každý deň. Naším obľúbencom sú masážne pleťové face rollery a gua-she. O tom, aký majú blahodarný účinok na pleť sa môžete dočítať tu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 40 %
Skladom, u vás už 4. 4.
Face Roller Ametyst VEMZU SELF-CARE
17,94 € 29,90 €
- 30 %
Skladom, u vás už 4. 4.
Face Roller Jadeit VEMZU SELF-CARE
13,93 € 19,90 €
- 40 %
Skladom, u vás už 4. 4.
Face Roller Kryštál VEMZU SELF-CARE
13,74 € 22,90 €
- 40 %
Skladom, u vás už 4. 4.
Face Roller Obsidián VEMZU SELF-CARE
11,94 € 19,90 €