High Potency Magnesium 300mg – 120 kapsúl

Produkt skladom
20,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 29. 5. - 31. 5.

  • Výdajne po celej SR

Doplnok stravy.

High Potency Magnesium obsahuje v jednej kapsule vysokú dávku horčíka (300 mg = 80 % odporúčanej dennej dávky) zloženú z troch foriem – bisglycinátu horečnatého, citrátu horečnatého a oxidu horečnatého. Tieto tri formy dohromady dávajú veľmi efektívnu súčinnú zmes dobre využiteľnú pre telo.

Produkt je možné odporučiť všetkým jedincom zameraným na podporu organizmu pri nadmernej telesnej aktivite a pri veľmi aktívnom alebo stresujúcom životnom štýle.

Dôležitosť horčíka
Horčík je pre telo pravdepodobne najdôležitejší minerál a býva preto nazývaný "iskra života". Podieľa sa na viac ako 300 enzymatických reakciách v tele, a preto je jeho správna hladina veľmi dôležitá. Zatiaľ čo v minulosti bol jeho nedostatok výnimočný, dnes je kvôli jeho klesajúcemu obsahu v plodinách (zelenina, oriešky, obilniny,...) stále častejšia. Môže sa najmä týkať osôb vystavených nadmernej fyzickej alebo psychickej námahe – športovcom, jedincom s veľmi aktívnym alebo stresujúcim životným štýlom.

Nedostatok býva častý aj pri nadmernej konzumácii alkoholu, kofeínu alebo pri zvýšených hladinách kortizolu – stresového hormónu, ktorého nadbytok má v tele každý, kto je dlhodobo vystavený stresu alebo má dlhodobý nedostatok spánku.

> vyrobené z prírodných zložiek, všetky zložky sú 100% bioaktívne
> netestované na zvieratách, ekologicky nezávadné
> prírodná forma vitamínov využiteľná pre telo
> kapsule rastlinného pôvodu
> žiadne GMO zložky
> žiadne ožarované zložky - nie sú tak ničené mikronutrienty, ktoré potravina prirodzene obsahuje
> bez živočíšnych zložiek, vhodné pre vegánov
> bez umelých sladidiel, umelých farbív a konzervantov
> ekologické fľaštičky z tzv. amber glass, ktoré chránia pred svetlom a teplom a je možné ich recyklovať
> žiadny palmový tuk

Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 krát denne s jedlom, pokiaľ váš lekár neurčí inak.

Zloženie: 1 vegánska kapsula obsahuje: Horčík (vo forme oxidu, citrátu, bisglycinátu horečnatého) 300 mg (80 % RHP*), Rastlinná celulózová kapsula. *% RHP = % Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Značka VIRIDIAN
Katalógové číslo VRD_100139
Váha 90,6 g
O značke / VIRIDIAN

Poslaním Viridian Nutrition je prenášať zdravie a pohodu na všetko, na čo siahne, prostredníctvom etických a kvalitných produktov, podporou charitatívnej činnosti a starostlivosťou o životné prostredie. Žiadna zložka výroby ani produkt nie je testovaný na zvieratách. Použité zložky majú tradíciu bezpečného pôsobenia na ľudský organizmus. Všetky čerstvé organické tinktúry a masti sa pestujú a vyrábajú vo Veľkej Británii, rovnako tak i kapsule a organické výživné oleje.

Mohlo by sa vám páčiť