Gramofón Crosley Gig Brown/Black

199,90 €   –5 %
189,90 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 30. 1. - 3. 2.

  • Výdajne po celej SR

Inšpirované kusom nábytku z prelomu 50. a 60. rokov, minimalistický dizajn so zaoblenými hranami s drevenou povrchovou úpravou a matným čiernym čelom pre pridanie kontrastu. Prídavné reproduktory sú v rovnakom zaoblenom minimalistickom dizajne, tak ako je GIG sám.

Ovládanie a funkcie: Štyri drevené gombíky na prednej strane umožňujú jednoduché ovládanie hlasitosti, rýchlosti prehrávania, nastavenie rozostupu rýchlosti a prepínanie medzi Bluetooth a výstupom do reproduktorov. Na zadnej strane je výstup RCA pre pripojenie externého výkoného reproduktora, Aux In vstup pre slúchadlá či reproduktor.

prvky na gramofóne: Prítlačné závažie na ramene s ihlou, magnetická cartrige, podložka pod vinyly, nožičky absorbujúce nárazy a možnosť vypnutie-zapnutie Auto stop.

Značka CROSLEY
Katalógové číslo CR6035A-NA
Rozmer 43 x 28 x 10 cm reproduktory: 18 x 10 x 10 cm
Farba čierna / hnedá
Váha 5,8 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné repliky pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 5 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 4. 2.
Zľava 5 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 28. 1.
Zľava 5 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 28. 1.
Zľava 5 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 30. 1.