Hnedý instantný fotoaparát Mini 90

Produkt skladom
145,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 1. - 31. 1.

  • Výdajne po celej SR

FujiFilm Instax Mini 90 je štýlový fotoaparát produkujúci instantné fotografie z rady Instax Mini, ktorý umožňuje okamžite vyvolať fotografiu vo veľkosti kreditnej karty. Nový model Instax Mini 90 predstavuje spojenie prvotriedneho dizajnu so širokou paletou režimov fotografovania, ktoré sú upravené podľa rôznych scén a umožňujú tak fotenie realistickejších fotografií.

Disponuje neuveriteľne jednoduchým ovládaním a maličkými rozmermi. Pekný a jednoduchý dizajn si vás získa rovnako jednoducho, ako veľmi rýchlo vyvolané a pekne ostré fotky v realistických farbách.

Technické vlastnosti: objektív 60mm, f12,7, ohnisková vzdialenosť 0,6 m a ďalej, čas uzávierky 1/60 sek., akumulátorové napájanie.

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalógové číslo 16423981_70100134515
Farba hnedá
Poznámka Balenie obsahuje fotoaparát, prípadne 10 kompatibilných filmov a koženú tašku v závislosti na zvolen
O značke / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je najväčší svetový výrobca fotoaparátov a filmov, ktorý funguje už od roku 1934. Od tej doby prišiel na trh s mnohými inováciami, ktoré hýbu celým svetom. Z ich dielne už od nepamäti vychádzajú digitálne a kompaktné fotoaparáty alebo klasické Intaxy, z ktorých si môžete vybrať aj u nás. Objavte aj vy čaro instantnej fotografie, ktorá vonia históriou!

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 5. 2.
Zľava 22 %
Produkt u vás už 5. 2.
Zľava 22 %
Produkt u vás už 5. 2.
Zľava 22 %
Produkt u vás už 5. 2.