Hodinky Blue Steel Nevil – Brown Sewn Classic 3

Produkt nie je skladom.
269,90 €   –25 %
202,40 €
Produkt nie je skladom.

Hodinky od švédskej značky TRIWA, ktoré vás vrátia svojim designom naspäť do päťdesiatich rokoch, každý kus je nadčasový, patria k najpredávanejším práve vďaka svojmu priamočiaremu vzhľadu a nevtieravosťou. V jednoduchosti je krása a presne týmto heslom sa riadi celý koncept štokholmských designérov tejto značky. O presný čas sa vám postará japonský strojček Miyota Citizen. Tento typ hodiniek sa hodí rovnako na pánsku, ale aj dámsku ruku a tiež nadchne ako originálny darček.

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti s cieľom vytvoriť kvalitný produkt kombinácií siluet a škandinávskej jednoduchosti. Všetky nápady sa rodia v Štokholme v ich kreatívnom štúdiu. Z štyroch kamarátov sa firma rozrástla na tridsiatich a rozšírili svoju výrobu o slnečné okuliare a náramky. Naďalej sa ale držia motta „Vyrábaj iba produkty, ktoré chceš sám nosiť“.

Značka TRIWA
Katalógové číslo TW-NEST108-SC010216
Rozmer ∅ 42 mm / šířka pásku 20 mm
Farba ciferníka modrá
Farba gaštanová, tmavomodrá
Poznámka vodotesné do 100 m / strojček Miyota OS-21 / podsvietenie / vymeniteľný pásik
Typ remienka hnedý
Materiál koža, nerezová oceľ
O značke / TRIWA

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti, ktorí chceli vytvoriť kvalitný produkt, ktorý by sami radi nosili. Všetky ich vyrábajú v Štokholme vo svojom kreatívnom štúdiu, za pomoci iba 22 ľudí a z exkluzívnych materiálov. 

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 25 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 11. 5.
Zľava 25 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 11. 5.
Zľava 25 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 11. 5.
Zľava 25 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 11. 5.