Hodinky Dawn Klinga – Black Classic

Produkt nie je skladom.
177,90 €   –25 %
133,43 €
Produkt nie je skladom.

Hodinky od švédskej značky TRIWA, ktoré vás vrátia svojim designom naspäť do päťdesiatich rokoch, každý kus je nadčasový, patria k najpredávanejším práve vďaka svojmu priamočiaremu vzhľadu a nevtieravosťou. V jednoduchosti je krása a presne týmto heslom sa riadi celý koncept štokholmských designérov tejto značky. O presný čas sa vám postará japonský strojček Miyota Citizen. Tento typ hodiniek sa hodí rovnako na pánsku, ale aj dámsku ruku a tiež nadchne ako originálny darček.

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti s cieľom vytvoriť kvalitný produkt kombinácií siluet a škandinávskej jednoduchosti. Všetky nápady sa rodia v Štokholme v ich kreatívnom štúdiu. Z štyroch kamarátov sa firma rozrástla na tridsiatich a rozšírili svoju výrobu o slnečné okuliare a náramky. Naďalej sa ale držia motta „Vyrábaj iba produkty, ktoré chceš sám nosiť“.

Značka TRIWA
Katalógové číslo TW-KLST101-CL010112
Rozmer ø 38 mm, šírka pásku 20 mm
Farba ciferníka bílá
Farba čierna, strieborná
Poznámka vodotesné do 50 m / vymeniteľný pásik / strojček Citizen Miyota GL00
Typ remienka čierny
Materiál koža / nerezová oceľ
O značke / TRIWA

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti, ktorí chceli vytvoriť kvalitný produkt, ktorý by sami radi nosili. Všetky ich vyrábajú v Štokholme vo svojom kreatívnom štúdiu, za pomoci iba 22 ľudí a z exkluzívnych materiálov. 

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 10. 6.
Zľava 25 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 10. 6.
Zľava 25 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 10. 6.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 10. 6.