Hodinky Midnight Lansen Chrono – Black Classic

Produkt nie je skladom.
266,90 €   –40 %
160,14 €
Produkt nie je skladom.

Hodinky od švédskej značky TRIWA, ktoré vás vrátia svojim designom naspäť do päťdesiatich rokoch, každý kus je nadčasový, patria k najpredávanejším práve vďaka svojmu priamočiaremu vzhľadu a nevtieravosťou. V jednoduchosti je krása a presne týmto heslom sa riadi celý koncept štokholmských designérov tejto značky. O presný čas sa vám postará japonský strojček Miyota Citizen. Tento typ hodiniek sa hodí rovnako na pánsku, ale aj dámsku ruku a tiež nadchne ako originálny darček.

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti s cieľom vytvoriť kvalitný produkt kombinácií siluet a škandinávskej jednoduchosti. Všetky nápady sa rodia v Štokholme v ich kreatívnom štúdiu. Z štyroch kamarátov sa firma rozrástla na tridsiatich a rozšírili svoju výrobu o slnečné okuliare a náramky. Naďalej sa ale držia motta „Vyrábaj iba produkty, ktoré chceš sám nosiť“.

Značka TRIWA
Katalógové číslo TW-LCST108-CL010113
Rozmer ø 38 mm, šírka pásku 20 mm
Farba ciferníka černá
Farba čierna
Poznámka vodotesné do 100 m / strojček Citizen Miyota OS11
Typ remienka čierny
Materiál nerezová oceľ / koža
O značke / TRIWA

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti, ktorí chceli vytvoriť kvalitný produkt, ktorý by sami radi nosili. Všetky ich vyrábajú v Štokholme vo svojom kreatívnom štúdiu, za pomoci iba 22 ľudí a z exkluzívnych materiálov. 

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 26. 1.
Zľava 40 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 26. 1.
Zľava 40 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 26. 1.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 26. 1.