Hodinky – Raven Lansen Chrono – Black Sewn Classic

Produkt skladom
177,90 €   –25 %
133,40 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 4. 10. - 6. 10.

  • Výdajne po celej SR

Hodinky od švédskej značky TRIWA, ktoré vás vrátia svojim designom naspäť do päťdesiatich rokoch, každý kus je nadčasový, patria k najpredávanejším práve vďaka svojmu priamočiaremu vzhľadu a nevtieravosťou. V jednoduchosti je krása a presne týmto heslom sa riadi celý koncept štokholmských designérov tejto značky. O presný čas sa vám postará japonský strojček Miyota Citizen. Tento typ hodiniek sa hodí rovnako na pánsku, ale aj dámsku ruku a tiež nadchne ako originálny darček.

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti s cieľom vytvoriť kvalitný produkt kombinácií siluet a škandinávskej jednoduchosti. Všetky nápady sa rodia v Štokholme v ich kreatívnom štúdiu. Z štyroch kamarátov sa firma rozrástla na tridsiatich a rozšírili svoju výrobu o slnečné okuliare a náramky. Naďalej sa ale držia motta „Vyrábaj iba produkty, ktoré chceš sám nosiť“.

Značka TRIWA
Katalógové číslo TW-LCST114-SC010112
Farba čierna, strieborná
Rozmer ø 32 mm / šírka pásky 22 mm
Farba ciferníka čierna
Poznámka vodotesnosť 100 m / strojček Miyota OS11
Typ remienka čierny
Materiál sklíčko z minerálu / opasok z kože / púzdro z ocele z PVD úpravou
sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti. koža: Koža je takmer nezničiteľný materiál, o ktorom môžeme s čistým svedomím povedať, že časté nosenie utvára jeho jedinečný charakter. Kvalitný kožený výrobok vydrží dlhé roky a bude svojmu majiteľovi slúžiť až do rozpadnutia. oceľ: Najvýznamnejšími vlastnosťami ocele sú skvelá tvárnosť, odolnosť a dobrá tepelná vodivosť. Oceľ sa zároveň recykluje už pomaly od jej objavenia, je totiž značne lacnejšie ju recyklovať ako ťažiť rudu a vyrábať novú. Ak sa naleští tak sa krásne leskne, no jej povrch je možné všemožne upravovať.
O značke / TRIWA

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti, ktorí chceli vytvoriť kvalitný produkt, ktorý by sami radi nosili. Všetky ich vyrábajú v Štokholme vo svojom kreatívnom štúdiu, za pomoci iba 22 ľudí a z exkluzívnych materiálov. 

Mohlo by sa vám páčiť

- 60 %
Skladom, u vás už 4. 10.
Hodinky Rawiya Classic Gold – Black CHPO
29,96 € 74,90 €
- 60 %
Skladom, u vás už 4. 10.
Hodinky Make Equal Denim Rose Gold/Black CHPO
27,96 € 69,90 €
- 30 %
Skladom, u vás už 4. 10.
Hodinky Midnight Lansen – Black Dots Mono TRIWA
186,80 € 266,90 €
- 30 %
Skladom, u vás už 4. 10.
Hodinky Spira STAMPD – Black Nylon Butterfly TRIWA
139,90 € 199,90 €