Hodinky Rose Falken – Tan Classic

Produkt skladom
199,90 €   –25 %
149,90 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 1. 12. - 3. 12.

  • bezpečné doručenie

Hodinky od švédskej značky TRIWA, ktoré vás vrátia svojim designom naspäť do päťdesiatich rokoch, každý kus je nadčasový, patria k najpredávanejším práve vďaka svojmu priamočiaremu vzhľadu a nevtieravosťou. V jednoduchosti je krása a presne týmto heslom sa riadi celý koncept štokholmských designérov tejto značky. O presný čas sa vám postará japonský strojček Miyota Citizen. Tento typ hodiniek sa hodí rovnako na pánsku, ale aj dámsku ruku a tiež nadchne ako originálny darček.

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti s cieľom vytvoriť kvalitný produkt kombinácií siluet a škandinávskej jednoduchosti. Všetky nápady sa rodia v Štokholme v ich kreatívnom štúdiu. Z štyroch kamarátov sa firma rozrástla na tridsiatich a rozšírili svoju výrobu o slnečné okuliare a náramky. Naďalej sa ale držia motta „Vyrábaj iba produkty, ktoré chceš sám nosiť“.

Značka TRIWA
Katalógové číslo TW-FAST101-CL010614
Rozmer ø 38 mm, šírka pásku 20 mm
Farba ciferníka bílá
Farba svetlohnedá, zlatá
Poznámka vodotesné do 50 m / vymeniteľný pásik / strojček Miyota OS-21
Typ remienka hnedý
O značke / TRIWA

Švédske hodinky TRIWA založili v roku 2007 štyria kamaráti, ktorí chceli vytvoriť kvalitný produkt, ktorý by sami radi nosili. Všetky ich vyrábajú v Štokholme vo svojom kreatívnom štúdiu, za pomoci iba 22 ľudí a z exkluzívnych materiálov. 

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 1. 12.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 1. 12.
Skladom, u vás už 1. 12.
Zľava 25 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 1. 12.