Hodvábný púder

22,90 €   –5 %
21,80 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 5. 2. - 7. 2.

  • Výdajne po celej SR

Pro každou pokožku.

Všestranný Hedvábný pudr obsahuje jemné zpráškované hedvábí, rýžový škrob a výtažky z hořce žlutého, dubové kůry a šalvěje. Pro své absorbční, antibakteriální a očistné vlastnosti je ideální k ošetření celého těla. Jemný hedvábný pudr spolehlivě chrání a dodává pokožce hebkost.

Složení:
Rýžový škrob (Oryza Sativa), Hedvábný pudr (Serica), Kyselina křemičitá (Silica), Éterické oleje (Parfum), Linalool Limonene Geraniol Kumarín (Coumarin), Hořec žlutý (Gentiana lutea), Dubová kůra (Quercus Robur), Šalvěj lékařská (Salvia Officinalis), Oxid křemičitý (Solum Diatomeae)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829005600
Objem 50 g
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 5 %
Makeup Foundation DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 29. 1.
Zľava 5 %
Skladom, u vás už 29. 1.
Zľava 5 %
Korektor DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 29. 1.
Zľava 5 %
Kompaktný púder DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 29. 1.