Hyalurónové sérum

Produkt skladom
11,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 9. 3. - 11. 3.

  • bezpečné doručenie

Vodné sérum s obsahom kyseliny hyaluronovej a extraktu z prasličky roľnej. Kyselina hyaluronová je osvedčeným prostriedkom na regeneráciu a ochranu pleti. Vyskytuje sa prirodzene v tkanivách, kde tvorí medzibunkovú výplň a významne sa podieľa na štruktúre a pevnosti pleti. Má ohromnú schopnosť zadržiavať vlhkosť v pleti. Robí ju tak pružnou a hydratovanou po dlhú dobu. Praslička roľná obsahuje organicky viazaný kremík, ktorý sa podieľa na metabolizme elastínu a keratínu. Sérum podporuje štrukturálnu súdržnosť pleti a podporuje jej pružnosť a elasticitu.

Zloženie: Aqua, Sodium Hyaluronate, Equisetum Arvense Extract, Panthenol, Glycerin, Potassium Sorbate, Phenethyl Alcohol .

Značka NOBILIS TILIA
Katalógové číslo N0229C_N0229E
Poznámka Certifikovaná prírodná kozmetika
O značke / NOBILIS TILIA

Česká firma Nobilis Tilia vyrába svoju prírodnú kozmetiku s pokorou k prírodným procesom a etike. Je trvale udržateľnou spoločnosťou, ktorá sa zameriava hlavne na kvalitu. Využíva v najvyššej možné miere suroviny z ekologického poľnohospodárstva, drvivá väčšina ich produktov je certifikovaná ako prírodná alebo BIO kozmetika.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 9. 3.
Skladom, u vás už 9. 3.
Skladom, u vás už 9. 3.
Doprava zdarma
Sérum No. 1 ECCE VITA
Produkt u vás už 16. 3.