Hydrofilný olej Neutrálny – 2. akosť

Produkt nie je skladom.
11,50 €
Produkt nie je skladom.

Dátum spotreby - 18.9.2019

Hydrofilný olej neutrálny je dnes už neodmysliteľnou súčasťou kozmetického ošetrenia a má všestranné využitie v každodennej domácej starostlivosti o pleť ako čistiaci a zároveň ochranný prostriedok pre všetky typy pleti. Používa sa na umývanie pleti, dekoltu či celého tela namiesto mydiel, gélov alebo pleťových mliek. Hydrofilný olej neutrálny je vhodným prostriedkom na odličovanie či jemnú kozmetickú masáž. Komplex bioaktívnych látok obsiahnutý v hydrofilnom oleji priaznivo pôsobí na regeneráciu pokožky. Je možné do neho pridávať éterické oleje podľa želanej vône či účinku.

Zloženie: Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate .

Značka NOBILIS TILIA
Katalógové číslo N0900I2J
Objem 200 ml
O značke / NOBILIS TILIA

Česká firma Nobilis Tilia vyrába svoju prírodnú kozmetiku s pokorou k prírodným procesom a etike. Je trvale udržateľnou spoločnosťou, ktorá sa zameriava hlavne na kvalitu. Využíva v najvyššej možné miere suroviny z ekologického poľnohospodárstva, drvivá väčšina ich produktov je certifikovaná ako prírodná alebo BIO kozmetika.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 5. 6.
Nové
Skladom, u vás už 5. 6.
Produkt u vás už 12. 6.
Produkt u vás už 12. 6.