Hydrofilný olej Neutrálny

Produkt skladom
11,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 23. 7. - 25. 7.

  • Výdajne po celej SR

Hydrofilný olej neutrálny je dnes už neodmysliteľnou súčasťou kozmetického ošetrenia a má všestranné využitie v každodennej domácej starostlivosti o pleť ako čistiaci a zároveň ochranný prostriedok pre všetky typy pleti. Používa sa na umývanie pleti, dekoltu či celého tela namiesto mydiel, gélov alebo pleťových mliek. Hydrofilný olej neutrálny je vhodným prostriedkom na odličovanie či jemnú kozmetickú masáž. Komplex bioaktívnych látok obsiahnutý v hydrofilnom oleji priaznivo pôsobí na regeneráciu pokožky. Je možné do neho pridávať éterické oleje podľa želanej vône či účinku.

Zloženie: Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate .

Značka NOBILIS TILIA
Katalógové číslo N0900I
Objem 200 ml
O značke / NOBILIS TILIA

Česká firma Nobilis Tilia vyrába svoju prírodnú kozmetiku s pokorou k prírodným procesom a etike. Je trvale udržateľnou spoločnosťou, ktorá sa zameriava hlavne na kvalitu. Využíva v najvyššej možné miere suroviny z ekologického poľnohospodárstva, drvivá väčšina ich produktov je certifikovaná ako prírodná alebo BIO kozmetika.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 23. 7.
Produkt u vás už 30. 7.
Produkt u vás už 30. 7.
Skladom, u vás už 23. 7.