Immune Complex – 30 kapsúl

18,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 30. 3. - 3. 4.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nie je možné uplatniť zľavový poukaz.

> Beta glukán, vitamín D, vitamín C a zinok
> Komplex štyroch látok pre efektívny obranný štít
> Synergný účinok obsažných zložiek
> Účinnejšie ako samostatný vitamín C alebo vitamín D

Beta glukány sú špeciálne polysacharidy, súčasť vlákniny, ktoré nájdeme v obilninách, kvasinkách, najrôznejších hubách a morských riasach. Majú preukázateľné bioaktívne účinky súvisiace s obranným štítom. Vitamín C, vitamín D a zinok majú účinky, ktoré sú veľmi podobné. Komplex všetkých týchto štyroch látok dáva dohromady veľmi efektný obranný štít, silnejší než akákoľvek z týchto látok samotná. Obsiahnuté beta glukány 1,3 a 1,6 sú najúčinnejšie formy extrahované z kvasníc, vitamín D3 je získaný z lišajníka, vitamín C je pufrovaný na zníženie acidity. Zinok má okrem týchto troch látok taktiež vlastnosti súvisiace s obranným štítom.

Produkty značky Viridian Nutrition obsahujú iba čistú zmes bioaktívnych zložiek = 100% aktívnych látok a 0% balastných aditív a spojív. Viridian Nutrition garantuje špičkovú kvalitu a čistotu svojich produktov dôslednou kontrolou celého výrobného procesu. A to od semienka až po finálny produkt = spolupracuje s lokálnymi producentmi a pestovateľmi zameranými na najvyššiu kvalitu. Z etických dôvodov nepoužíva značka Viridian Nutrition vo svojich produktoch žiadny palmový tuk a netestuje svoje produkty na zvieratách. Všetky obaly produktov sú 100% ekologické.

DÁVKOVANIE
1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa lekára. Balenie obsahuje 30 dávok.

UPOZORNENIE
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, ak lekár neurčí inak. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ak neodporučí lekár. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí.

ZLOŽENIE V 1 KVAPLIE
beta 1,3/1,6 glukán, vitamín C (L-askorbát horečnatý), rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylceluóza), zinok (citrát zinočnatý), vitamín D3.

Značka VIRIDIAN
Katalógové číslo VRD_100192
Objem 30 kapsúl
Váha 22,7 g
O značke / VIRIDIAN

Poslaním Viridian Nutrition je prenášať zdravie a pohodu na všetko, na čo siahne, prostredníctvom etických a kvalitných produktov, podporou charitatívnej činnosti a starostlivosťou o životné prostredie. Žiadna zložka výroby ani produkt nie je testovaný na zvieratách. Použité zložky majú tradíciu bezpečného pôsobenia na ľudský organizmus. Všetky čerstvé organické tinktúry a masti sa pestujú a vyrábajú vo Veľkej Británii, rovnako tak i kapsule a organické výživné oleje.

Mohlo by sa vám páčiť