Instantná biela tlačiareň Mini Link

114,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 2. - 3. 3.

  • Výdajne po celej SR

> elegantný a ľahký dizajn
> pripojenie cez Bluetooth (až 5 zariadení zároveň)
> rýchla rýchlosť tlače – asi 12 sekúnd
> 100 snímok na jedno nabitie
> fotografia je približne po 90 sekundách vyvolaná
> fotografie veľkosti Instax Mini 54 x 86 mm

Tlačiareň Instax Mini Link od spoločnosti Fujifilm prichádza s elegantným a jednoduchým dizajnom tela prístroja, vylepšenou aplikáciou na tlač snímok, zábavnými spoločenskými funkciami a funkciou Bluetooth. Užívateľsky prívetivá bezplatná aplikácia je voľne dostupná na stiahnutie (iOS a Android). Aplikácia vám poskytuje cca 30 zábavných a farebných rámčekov pre prispôsobenie fotografií alebo vytváranie koláží. Aplikácia taktiež umožňuje tlač fotografií z videa. So všetkými týmito funkciami plnými zábavy je tlačiareň Instax Mini Link vhodná pre vaše rodinné akcie, párty alebo osobné projekty.

Vstavaný snímač pohybu Instax Mini Link vám umožní priblížiť alebo oddialiť fotografovanie pomocou aplikácie naklonením tlačiarne alebo opakovanou tlačou fotografie otočením tlačiarne hore nohami a stlačením tlačidla.

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalógové číslo MINI_LINK_WHT
Rozmer 90,3 × 34.6 × 124,5 mm
Farba ash white
Váha 209 g
O značke / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je najväčší svetový výrobca fotoaparátov a filmov, ktorý funguje už od roku 1934. Od tej doby prišiel na trh s mnohými inováciami, ktoré hýbu celým svetom. Z ich dielne už od nepamäti vychádzajú digitálne a kompaktné fotoaparáty alebo klasické Intaxy, z ktorých si môžete vybrať aj u nás. Objavte aj vy čaro instantnej fotografie, ktorá vonia históriou!

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 21. 2.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 21. 2.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 28. 2.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 28. 2.