Instantný čierny fotoaparát Mini LiPlay

169,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 12. 10. - 14. 10.

  • bezpečné doručenie

> hybridný fotoaparát - spája výhody digitálnej a instantnej fotografie v jednom
> digitálny LCD displej - jednoduché a intuitívne užívateľské ovládanie prístroja
> digitálny displej 2,7 palca pre kontrolu nafotených snímok
> tlač z mobilných zariadení Direct print
> k snímke možno pripojiť zvuk
> diaľková spúšť Remote Shooting
> ukladanie snímok na MicroSD kartu
> 10 rámčekov a 6 filtrov na úpravu fotiek
> možné prepojiť s telefónom pomocou Bluetooth
> selfie zrkadlo vedľa objektívu
> predné zrkadlo pre selfie
> rozlíšenie: 2560 x 1920 px

Instax Mini LiPlay je najmenší a najľahší fotoaparát s hybridnou technológiou. Môžete s ním fotiť, fotky ukladať do pamäte alebo tlačiť. To ale nie je všetko. Vďaka mobilnej apke môžete tlačiť fotky priamo z mobilu alebo ho použiť ako diaľkové ovládanie. Popri originálneho dizajnu ponúka Instax Mini LiPlay aj ďalšie funcie ako je nahrávanie zvuku a možnosť editácie snímok.

Instax Mini LiPlay je vybavený zadným LCD displejom o veľkosti 2,7 "na ktorom je možné prezerať si fotografie a vybrať tie, ktoré chcete vytlačiť. Sú dostupné aj funkcie pre editáciu ako úprava jasu a šesť filtrov napr. Sépia alebo čiernobiely film. Nová funkcia Sound function umožňuje nahrať až 10 sekúnd dlhý záznam zvuku. Audio snímku možno previesť na QR kód a vytlačiť na fotku. Po naskenovaní QR kódu na smartfóne ide zvuk znova prehrať. S funkciou Direct print vytlačíte fotografie nasnímané pomocou smartphonom, pre pripojenie slúži Bluetooth a zábery ide pred vytlačením upraviť. Telefón je možné použiť aj ako diaľkové ovládanie. Fotoaparát Instax Mini Liplay disponuje desiatich predvoľbami dizajnových rámčekov, ktoré si môžete zvoliť počas alebo po fotografovaní. Integrujú sa do fotografie ešte pred jej vytlačením.

Fotoaparát: počet snímok: približne 100 z plného nabitia, váha: 255 g, clona: F2,0, objektív: f = 28 mm (ekvivalent filmu 35 mm), snímač obrazu: 1/5 typ CMOS primárny farebný filter, vzdialenosť fotografovanie: 10 cm a viac, rýchlosť uzávierky: 1/4 sekundy až 1/8000 sekúnd (automatické prepínanie), citlivosť fotografovanie: ISO100 až 1600 (automatické prepínanie), expozície: -2,0 EV až +2,0 EV (krok 1/3 EV, samospúšť: približne 2 sekundy/približne 10 sekúnd, doba tlače: cca 12 sekúnd

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalógové číslo 16631801
Rozmer 8,2 × 12,2 × 3,6 cm
Farba elegant black
Poznámka Mobilná tlač - fotoaparát možno spojiť s mobilným zariadením a použiť ako tlačiareň
O značke / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je najväčší svetový výrobca fotoaparátov a filmov, ktorý funguje už od roku 1934. Od tej doby prišiel na trh s mnohými inováciami, ktoré hýbu celým svetom. Z ich dielne už od nepamäti vychádzajú digitálne a kompaktné fotoaparáty alebo klasické Intaxy, z ktorých si môžete vybrať aj u nás. Objavte aj vy čaro instantnej fotografie, ktorá vonia históriou!

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 25 %
Skladom, u vás už 1. 10.
Zľava 25 %
Skladom, u vás už 1. 10.
Zľava 25 %
Skladom, u vás už 1. 10.
Zľava 14 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 12. 10.